Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 19
Aixam , 5
Alfa Romeo , 1253
Alpina , 8
Artega , 1
Audi , 5799
Bentley , 4
BMW , 5862
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 7
Chevrolet , 697
Chrysler , 131
Citroën , 2728
Corvette , 4
Dacia , 157
Daewoo , 701
Daihatsu , 53
DeTomaso , 1
Dodge , 48
Ferrari , 2
Fiat , 3497
Ford , 4663
GMC , 2
Great Wall , 12
Honda , 422
Hummer , 11
Hyundai , 975
Infiniti , 1
Isuzu , 7
Jaguar , 78
Jeep , 277
Kia , 600
KTM , 2
Lada , 594
Lancia , 186
Land Rover , 380
Lexus , 37
Lifan , 1
Lincoln , 3
Maserati , 5
Maybach , 1
Mazda , 647
Mercedes-Benz , 7750
MG , 5
MINI , 286
Mitsubishi , 398
Morgan , 1
Nissan , 625
NSU , 4
Opel , 8191
Peugeot , 4083
Piaggio , 9
Pontiac , 3
Porsche , 100
Proton , 4
Renault , 4054
Rover , 247
Saab , 40
Seat , 2261
Škoda , 917
Smart , 251
Spyker , 1
Ssangyong , 78
Subaru , 54
Suzuki , 443
Tata , 5
Toyota , 854
Triumph , 5
TVR , 4
UAZ , 30
VW Volkswagen , 14084
Volvo , 281
Wartburg , 9
Yugo , 573
Zastava , 360

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 12:04
Линк
, ,

Renault Clio III 1.2 benzin kako novo

2 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 08:54
Линк
, ,

Opel Astra H SW 1.7cdti 92kw 125ks cosmo sport

3 400 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:24
Линк
, ,

Mercedes-Benz ML 350 Bluetec 2013

29 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 21:59 , ,

Volvo XC60 dizel 2009

13 899 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:58 ,

Mercedes-Benz S320 Long

13 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:54 ,

Opel Zafira 1.9 CDTi

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:52 , ,

VW Polo 2007 dizel so 224.000km

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:49 , ,

Bmw 730 mozna e zamena so vasa i moja doplata

23 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:47 ,

Fiat 500 1.2 benzin

8 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:45 ,

VW Passat 1.9 -03

3 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:38 , ,

MERCEDES E220.

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:33 ,

BMW 320

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:30 , ,

MERCEDES E220.

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:28 ,

Mercedes-Benz E 220 cdi blueefficiency 2009

10 900 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:26 , ,

Fiat Punto 1.2 benzin 44kw 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:24 , ,

Mercedes-Benz S 350

13 000 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:24 ,

Alfa Romeo Giulietta 2012 od Ch

8 890 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:23 ,

Bmw X6 m-paket 3.5 286ks

25 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:21 , ,

Citroen C3 1.4HDi 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:18 ,

Audi A3

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:17 ,

Seat Altea XL 2.0 tdi 103 140 top sostojba

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:17 ,

FIAT PUNTO 3ka 1.2 / 44kw / BENZIN / PLIN

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 21:17 ,

VW Crafter 2.0 dizel

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:15 , ,

Mini Cooper 1.6 benzin 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:12 , ,

VW Touareg 2007 dizel

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:07 , ,

Jeep Patriot 2.0 diesel 2007

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:06 , ,

Peugeot 207 dizel 1.4 hdi

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:06 ,

VW Golf 6 highline 2009 1.4tsi dsg F1 160ps

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 21:03 , ,

VW Golf 5 1.9 Full Oprema

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:57 ,

Mitsubishi Outlander 186.000km 2008 dizel

9 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:56 ,

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO 224KS 2005 GODINA

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:56 ,

Peugeot 308 SW, registrirano vo odlicna sostojba

3 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:56 , ,

Citroen C5 2.7 V6 208ks dizel full oprema ekstra

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:56 , ,

Hyundai Elantra moze i zamena

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:48 , ,

Audi Q7

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:48 ,

Renault Megane 1.9 dci 130ks 2009

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:46 ,

VW Passat 2.0 tdi -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:44 , ,

Mazda RX-8

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:44
Линк
, ,

Renault Grand Scenic 3 2010 1.5 dci registrirana

5 400 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:44 ,

WV Поло 1.2 2004 год

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:42 ,

VW Phaeton 3.0 tdi 4x4

10 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione