Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 21
Aixam , 5
Alfa Romeo , 1277
Alpina , 10
Artega , 1
Audi , 6055
Bentley , 4
BMW , 6188
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 7
Chevrolet , 747
Chrysler , 133
Citroën , 2807
Corvette , 3
Dacia , 175
Daewoo , 728
Daihatsu , 62
DeTomaso , 2
Dodge , 55
Ferrari , 1
Fiat , 3651
Ford , 4760
GMC , 3
Great Wall , 11
Honda , 448
Hummer , 11
Hyundai , 1019
Infiniti , 3
Isuzu , 7
Jaguar , 81
Jeep , 277
Kia , 646
KTM , 2
Lada , 613
Lancia , 194
Land Rover , 409
Lexus , 38
Lifan , 2
Lincoln , 3
Maserati , 4
Maybach , 1
Mazda , 697
Mercedes-Benz , 8119
MG , 5
MINI , 314
Mitsubishi , 412
Morgan , 1
Nissan , 663
NSU , 5
Opel , 8584
Peugeot , 4268
Piaggio , 9
Pontiac , 3
Porsche , 122
Proton , 4
Renault , 4216
Rover , 260
Saab , 41
Seat , 2413
Škoda , 968
Smart , 269
Spyker , 2
Ssangyong , 79
Subaru , 56
Suzuki , 464
Tata , 5
Tesla , 1
Toyota , 871
Triumph , 5
TVR , 4
UAZ , 38
VW Volkswagen , 14563
Volvo , 290
Wartburg , 8
Yugo , 605
Zastava , 370

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

17 Maj 11:15
Link:
, ,

Toyota Aygo 2013

3 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Maj 13:32
Link:
, ,

se prodava vw touran 2.0 tdi

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 16:26
Link:
,

Peugeot Expert 2.0Hdi 120ks KLIMASwiss Staklo

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 19:01 , ,

Mazda Pick up 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:49 Shitorja ,

Citroen C3 1.4hdi 2010 kako novo

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:49 Shitorja ,

Fiat Panda 1.2 LPG klima prv sopstvenik

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 18:49 Shitorja ,

Toyota Aygo 1.0 vvti

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:23 ,

Opel Corsa D 1.2 benzin i plin LPG 2011

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:18 Shitorja ,

Citroen C1 1.0 vvti 2008

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:18 Shitorja ,

Citroen C4 Picasso 1.6hdi intensive navi

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:18 Shitorja ,

Mercedes-Benz GL 320 dizel

16 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:18 Shitorja ,

Mercedes-Benz GL 320 dizel

16 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:15 , ,

Lacetti 1.4 2008 full oprema plin od MKD

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:59 , ,

Mercedes-Benz 200 plin benzin 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:47 ,

Toyota Corolla 1.3 benzin 1994

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:47 Shitorja , ,

Fiat Grande Punto Evo 1.2 2011 Mobil Stef

3 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:47 ,

Opel Astra G 1999

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:46 ,

BMW 320d 177ks facelift

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 Shitorja , ,

Audi A3 1.9TDI 105ks uvoz Belgija 2006 extra

5 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:43 , ,

Seat Leon FR 150ks 2019

27 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:37 ,

Bmw 530 x-drive F10 2013

21 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:29 Shitorja , ,

Seat Cordoba 1.6 benzin i plin registrirana

1 350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:29 Shitorja , ,

VW Golf 5 Plus 1.6tsi plin so atest Mobil Stef

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:28 Shitorja , ,

Peugeot 107 1.0 2010 Mobil Stef

3 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:28 Shitorja , ,

Peugeot 508 1.6 hdi registriran Mobil Stef

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:28 Shitorja , ,

Mitsubishi Colt 1.3 reg 04/2023g MOBIL STEF

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:18 ,

VW Polo GTI 1.6 16V 125 PS

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:18
Link:
Shitorja ,

Peugeot 206 1.4i

2 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:18 , ,

Toyota Corolla 1.4 dizel 2008 klima kako novo full

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:18 ,

VW Golf 2 vo odlicna sostojba

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:18 Shitorja ,

Renault Vel Satis 2.2 DCI

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:18 Shitorja , ,

Volvo C30 R-design

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:11 Shitorja ,

VW Touran 1.9 TDi

4 690 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:08 Shitorja ,

Renault Vel Satis 2.2 DCI

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 Shitorja ,

Land Rover Discovery 4

21 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:52 , ,

Jeep Patriot 2.2crd 163ks 4x4 limited 2011

10 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:45 , ,

Skoda Karoq 2020 15.000 km

24 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:44 , ,

Honda Accord 2.2i cdti 140ps 103kw

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:43 ,

Mercedes-Benz B180 ekstra sochuvana

5 490 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:43 Shitorja , ,

Mercedes-Benz C220 170ks avangard unikat

9 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:43 Shitorja , ,

Fiat Punto TNG 2018 neuvezeno od prv sopstvenik

7 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:43 Shitorja ,

Hyundai i30 1.6crdi redizajn model 2011 registrirana

4 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:43 ,

Itno se prodava fiat punto 1.9 jtd

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:43 ,

BMW 320D 177ks 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:33 , ,

Renault Megane 1.5dci 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:24 ,

Audi S5 4200ccm V8

25 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 16:13 , ,

Audi A5 2.0 automatic

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:11 , ,

VW Passat CC 2.0TDI 170ks

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione