Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura

Acura , 3
Aixam , 3
Alfa Romeo , 62
Audi , 260
BMW , 300
Chevrolet , 7
Chrysler , 5
Citroën , 37
Daewoo , 6
Daihatsu , 3
Dodge , 1
Fiat , 61
Ford , 69
Honda , 16
Hummer , 1
Hyundai , 24
Infiniti , 1
Isuzu , 5
Jaguar , 7
Jeep , 27
Kia , 25
Lancia , 7
Land Rover , 18
Lexus , 1
Mazda , 31
MINI , 2
Mitsubishi , 21
Nissan , 18
Opel , 114
Peugeot , 81
Porsche , 6
Renault , 56
Rover , 5
Saab , 10
Seat , 21
Škoda , 5
Smart , 1
Ssangyong , 10
Subaru , 2
Suzuki , 6
Toyota , 24
Volvo , 35
Zastava , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

07 Pri 01:40
Link:
, ,

FORD KUGA 2.0 Diesel 4x4 FULL

7 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 18:19 ,

AUDI A7

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:12 ,

VW Eos kabriolet

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:04 , ,

Audi Q7 2013 S-Line 245ks

24 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:11 ,

ALFA ROMEO 159 VO ODLICNA SOSTOJBA

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:18 ,

Audi A4 TOP

11 300 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:32 ,

BMW 530D M

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:47 ,

Peugeot 407 2.0 HDI vo odlicna sostojba

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 ,

Mercedes-Benz S 320 NAJFULL PRRFEKT FULL KASKO

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:00 , ,

Mercedes E250 dizel -10

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 ,

VW GOLF 7 1.6 -13

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:42 ,

AUDI Q7 3.0TDI V6

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:37 ,

Peugeot 307 XS 2.0 140hp

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:11 ,

Mercedes-Benz S 350 AMG 4Matic Bluetec

43 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:45 ,

Audi A3 -19

20 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:22 ,

PORSCHE CAYENNE BLACK EDITION 3.0 DISEL

28 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:33 ,

Peugeot CC

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:38 ,

VW TOURAN

3 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:19 ,

Mercedes-Benz ML 320 Sport 4Matic -08

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:11 ,

VOLVO C30 R-DESIGN

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:36 ,

Seat Ibiza

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:44 ,

DAIHATSU SIRION 1.0

3 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:22 , ,

Audi А4 74kw 116kc 1.6 b

800 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:23 ,

Alfa Romeo 1.9 JTD M

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:56 ,

BMVX5

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 13:17 ,

BMW 530d

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:48 Shitorja ,

HYUNDAI SANTA FE TUCSON 4X4 2.0CRDI DIZEL

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:45 ,

Audi A3

3 333 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 04:25 ,

Audi A7

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 01:26 ,

BMW 530d

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 00:12 ,

MERCEDES-BENZ S 320 170kw -08 TOP FULL KASKO

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 23:18 ,

GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 2008 GOD BLUMOTION

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Pri 22:06 ,

AUDI Q5 3.0TDI S-LINE -2

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 21:28 ,

BMW 320d sport

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 21:12 ,

Renault Scenic -03

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Pri 21:03 ,

Mercedes-Benz AVANGARDE

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 19:35 ,

BMW 730d -09 Perfektna sostojba mozna zamena

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 19:26 ,

Audi A4 povolno

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 19:24 ,

VW Passat CC 4 motion

7 650 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 17:02 ,

Jeep Compass -12

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Pri 15:24 ,

Mercedes-Benz E 220

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Pri 14:24 ,

Suzuki Grand Virtara 4x4

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 14:24 Shitorja ,

AUDI Q7

13 999 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Pri 13:09 ,

BMW 330ci Full M-Paket

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 13:00 ,

Ford Fiesta 1.4 GPL

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 12:07 ,

Jeep Grand Cherokee SUMMIT

23 900 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Pri 11:36 ,

BMW GT 320d TWIN TURBO Special Edition 210ks 15600e do reg

12 999 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 11:29 ,

BMW GT 320d TWIN TURBO Special Edition 210ks 15600e do reg

12 999 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 02:26 ,

Audi A6

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 02:25 , ,

Peugeot 307 Itno

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 23:48 , ,

Alfa Romeo 166

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione