Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Shkup

Acura , 1
Aixam , 1
Alfa Romeo , 77
Audi , 304
BMW , 277
Chevrolet , 101
Chrysler , 8
Citroën , 234
Corvette , 2
Dacia , 15
Daewoo , 44
Daihatsu , 6
Dodge , 3
Fiat , 274
Ford , 318
Honda , 45
Hummer , 1
Hyundai , 99
Jaguar , 3
Jeep , 17
Kia , 68
Lada , 31
Lancia , 16
Land Rover , 20
Lexus , 7
Maybach , 1
Mazda , 45
MINI , 21
Mitsubishi , 33
Morgan , 1
Nissan , 40
Opel , 677
Peugeot , 315
Pontiac , 1
Porsche , 4
Renault , 308
Rover , 15
Saab , 3
Seat , 175
Škoda , 72
Smart , 23
Ssangyong , 3
Subaru , 6
Suzuki , 51
Toyota , 97
UAZ , 1
Volvo , 15
Wartburg , 3
Yugo , 58
Zastava , 30

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 14:36
Link:
, ,

Mitsubishi Colt 1.5 automatic plin od MK

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Maj 22:21
Link:
, ,

Peugeot 5008 150ks 2015

9 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 18:23
Link:
, ,

Hyundai IX 35 2.0 CRDI 4x4 2012 neuvezena

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 01:59 , ,

Lexus GS 300 executive

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:58 , ,

Se prodava BMW E46 320D Facelifting

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:59 , ,

mazda 6 2.0 136 ks

2 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:08 , ,

BMW 520 dizel

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 23:15 , ,

BMW 318 D

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:17 , ,

Bmw f10 520 d 2014

17 500 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:15 , ,

Mini 1.6

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:10 , ,

VW TIGUAN R-LINE ULTRA FULL OPREMA

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:55 , ,

Audi A5

123 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:08 , ,

AUDI A6 ALLROAD 3.0 TDI BI-TURBO 313ks

29 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:29 , ,

BMW 530 d Socuvan 310.000km

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:59 Shitorja , ,

Bmw 320D coupe AutoBern

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:52 , ,

Citroen C3 1.4HDI Eksluzive

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:43 , ,

Opel Corsa D 1.3 DTI 2009 full oprema

3 150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:01
Link:
, ,

VW Polo Classic 1.9 sdi

60 000 MKD

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:32 , ,

Audi A4 2.0 143k Sline -09

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:44 , ,

Mazda 5

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:40 , ,

Renault Megane

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 15:36 , ,

Jaguar XF 3.0 D -10 servisna knishka

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 14:47 , ,

Peugeot 407 2.0 HDI 136/170KS coupe

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:36
Link:
, ,

Mitsubishi Colt 1.5 automatic plin od MK

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:00 , ,

Mercedes E250 dizel -10

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:32 , ,

VW JETTA 2.0 TDI 103KW -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:18 Shitorja , ,

OTKUP NA KOLI VOZILA PLAKAM VEDNAS

500 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 12:03 , ,

AUDI A6 2.7 TDI quattro

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:48 , ,

BMW 320 D 177 KS NOVO 07 -08

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:26 , ,

Audi Q7 3.0 tdi neuvezena

25 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:57 , ,

VW Passat 2.0 125KW 170KS DSG -07

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:38 Shitorja , ,

Nissan Micra 1.2benz/plin AutoMilano 6meseci garancija

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:38 Shitorja , ,

Mazda 3 1.6hdi AutoMilano 6meseci garancija

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:38 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.2benzin AutoMilano 6meseci garancija

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:37 Shitorja , ,

Opel Astra 1.6cdti AutoMilano 6meseci garancija

10 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:37 Shitorja , ,

VW Golf 7 1.6tdi AutoMilano sest meseci garancija

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 09:37 Shitorja , ,

Renault Megane 1.5dci AutoMilano 6meseci garancija

9 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:37 Shitorja , ,

BMW 520d AutoMilano 6meseci garancija

32 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:36 Shitorja , ,

Renault Megane 1.5dci AutoMilano 6meseci garancija

7 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:36 Shitorja , ,

Peugeot 407 1.6hdi AutoMilano 6meseci garancija

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:35 Shitorja , ,

Audi A3 2.0tdi AutoMilano 6meseci garancija

13 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:35 Shitorja , ,

Mini Cooper 1.6benz/plin AutoMilano 6meseci garancija

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:35 Shitorja , ,

Citroen C3 1.4hdi AutoMilano 6meseci garancija

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:34 Shitorja , ,

Seat Altea 1.9tdi AutoMilano 6meseci garancija

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:34 Shitorja , ,

Mercedes C200cdi AutoMilano 6meseci garancija

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 09:34 Shitorja , ,

Audi A3 1.9tdi AutoMilano 6meseci garancija

5 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:33 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3cdti AutoMilano 6meseci garancija

7 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:33 Shitorja , ,

Citroen C3 Picasso 1.6hdi AutoMilano 6meseci garancija

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:32 Shitorja , ,

Audi A3 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:32 Shitorja , ,

Toyota Yaris 1.3benzin AutoMilano 6meseci garancija

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 09:31 Shitorja , ,

Peugeot 207 1.6hdi AutoMilano 6 meseci garancija

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:31 Shitorja , ,

Audi A4 2.0tdi AutoMilano 6meseci garancija

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:31 Shitorja , ,

Renault Clio 1.0benzin AutoMilano 6meseci garancija

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione