Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Shkup

Opel , 231
Peugeot , 24
Renault , 14
Citroën , 7
Fiat , 7
Ford , 7
Kia , 5
Seat , 5
Audi , 4
Hyundai , 3
BMW , 2
Jeep , 2
Honda , 1
Škoda , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel astra , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Opel astra | Të gjitha | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 22:10 Shitorja , ,

Renault Megane led navi Avto Miro

10 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Maj 15:24 , ,

OPEL ASTRA J 1.7CDTI 2010G COSMO+NAVI

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Maj 09:56 Shitorja , ,

Opel Astra 1.6 CDTI 110ks 2017 sport tourer innovation

8 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Maj 10:48 Shitorja , ,

Opel Astra 1.7cdti Avto Miro

5 490 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 10:44 Shitorja , ,

OPEL CORSA 1.4 benz.2008.UNIKAT NOVA AVTO NIKI

3 790 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Pri 13:02 Shitorja , ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI PERFEKTNA -09 FULL AVTO NIKI

4 190 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Pri 13:01 Shitorja , ,

PEUGEOT 308 1.4BENZIN PLIN EXCLUSIVE -09 AVTONIKI

4 040 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
25 Pri 14:27 Shitorja , ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI -07

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 10:03 Shitorja , ,

KIA PICANTO 1.0 BENZIN -07 FULL OPREMA NOVA

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Mar 23:29 Shitorja , ,

Opel Astra H SW 1.7CDTI 74KW 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Shk 01:41 , ,

Opel Astra 1.7 d Isuzu

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 15:20 , ,

Opel Astra -00

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 20:03 , ,

opel astra socuvana

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 18:40 Shitorja , ,

VW POLO 1.4 TDI 75 KS -07 FULL OPREMA ODLICNO

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Jan 18:37 Shitorja , ,

KIA CEED 1.4 BENZ FUL OPREMA 2009 GOD NOVA KOLA

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Jan 21:41 , ,

Prodavam Opel Astra

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Jan 23:35 , ,

Opel Astra 1.7 CDTI -11

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Dhj 19:47 , ,

Opel Astra

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Dhj 19:48 , ,

Prodavam Opel Astra

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Dhj 15:03 Shitorja , ,

Opel Astra J Sedan 1.4 turbo AT6

14 200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 08:46 , ,

Opel Astra h 1.9 CDTI 120 ks 88kw

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 22:57 , ,

Opel Astra H 1.9 120 ks 88kw

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 00:33 , ,

Opel Astra -95

850 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 14:43 , ,

Prodavam opel astra

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Gush 11:41 , ,

Opel Astra G benzin A test plin 1.8i

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 07:56 , ,

Opel astra

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Korr 10:25 , ,

Opel Astra -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Qer 21:05 , ,

Opel Astra g

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 10:53 Shitorja , ,

Hyndai IX 20 2013 GOD 1.4 CRDI FUL OPR KAKO NOVA

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Opel astra | Të gjitha | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione