Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Shkup

BMW , 1
Fiat , 1
Opel , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe POLO , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: POLO | Të gjitha | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

14 Maj 16:25 , ,

VW Polo 1.6 -10

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 07:04 , ,

VW Polo 1.4 benzin 2002 full oprema

2 399 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 21:37 , ,

VW Polo 1.6 бензин, 103 000km

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 09:55
Линк
, ,

VW Polo benzin 2008

3 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Maj 19:49 , ,

Се продава VW POLO GTI

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Mar 10:43 , ,

Bmw 320 d 177 ks 2009

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 20:21 , ,

VW Polo 2002 1,4 TDI

140 000 MKD

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 12:03 , ,

VW Polo 1.2tdi Bluemotion euro5

5 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Dhj 09:44 , ,

VW Polo 1.2 euro 5 so ful oprema klima reg -07

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Nën 10:31 , ,

VOLKSWAGEN POLO BLUEMOTION 1.2DIZEL 2010G

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Tet 14:48 Shitorja , ,

VW Polo 1.4 tdi

3 790 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 19:08 , ,

VW Polo -05 1.4

2 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Pri 14:40 , ,

VW POLO 1.2

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Shk 09:59 , ,

VW Polo 1.4 -01

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Jan 23:36 , ,

VW POLO TDI 1.4

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 21:13 , ,

VW POLO -97

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Jan 14:04 , ,

VW Polo 1.4 benzin plin -01

2 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Nën 23:26 , ,

VW Polo

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Gush 12:39 , ,

VW Polo

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 11:01 , ,

VW POLO 1.9 SDI 64 KS-03 KLIMA FULL

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:15 , ,

VW Polo 1.4

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 14:11 , ,

VW POLO 1.4TDI -07

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Jan 09:31 , ,

VW Polo 1.2

2 300 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Jan 19:02 , ,

Avto delovi za Volkswagen

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Dhj 11:26 , ,

VW POLO 1.2 BENZIN 47 KW UVEZENA OD CH KLIMA FULL

2 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Dhj 13:54 , ,

VW Polo -13 16tdi

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Tet 21:54 , ,

VW Polo

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Sht 14:44 , ,

VW Polo 1.4 TDI

3 050 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Qer 17:09 , ,

VW POLO benz/plin KLIMA reg 04-2019

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 23:14 , ,

VW Polo Fox 1.8 Turbo

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 12:36 , ,

FIAT BRAVO 1.9 JTD REGISTRIRANO

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 22:34 , ,

VW Polo

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Tet 18:22 , ,

VW POLO

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 19:39 , ,

VW Polo 1.9 Tdi 101ps klima uvoz Extra Socuvan

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Sht 15:54 , ,

VW Polo 1.4

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 15:02 , ,

VW Polo 1.4 DIZEL

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 12:32 , ,

VW Polo 1.2

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Qer 13:41 , ,

VW POLO 1.2 benzin 40KW PERFEKTNA SOSTOJBA

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
04 Qer 22:28 , ,

POLO FOX

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Maj 16:16 , ,

VW Polo so original 162000 km

1 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Pri 09:45 , ,

VW POLO TRENDLINE 1.4 80 KS 5 VRATI 5 BRZINI

3 400 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 12:31 , ,

VW Polo City VAN 1,2 TDI

9 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Pri 12:22 , ,

VW Polo City VAN 1,2 TDI

9 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Pri 14:38 , ,

VW Polo

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Mar 13:56 , ,

VW POLO FOX

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Jan 16:53 , ,

VW Polo 1.2 benzin

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Nën 20:50 , ,

VW Polo dizel 1.4 TDI so celosna oprema -03

2 699 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Sht 18:04 , ,

VW Polo -96

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 09:17 , ,

VW Polo -07 odlicna ponuda

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj POLO | Të gjitha | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Polo во категорија Vetura
  • polo во категорија Vetura
  • polo во категорија Vetura
  • Polo во категорија Vetura
  • polo во категорија Vetura
  • Polo во категорија Vetura
  • polo во категорија Vetura
  • Polo во категорија Vetura
  • polo во категорија Vetura
  • polo во категорија Vetura

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione