Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Shkup

Alfa Romeo , 116
Audi , 227
BMW , 252
Chevrolet , 70
Chrysler , 2
Citroën , 219
Dacia , 10
Daewoo , 34
Daihatsu , 6
Dodge , 2
Fiat , 258
Ford , 325
Honda , 38
Hyundai , 62
Jaguar , 7
Jeep , 19
Kia , 49
Lada , 24
Lancia , 21
Land Rover , 11
Lexus , 2
Lincoln , 1
Mazda , 48
MINI , 18
Mitsubishi , 33
Nissan , 28
Opel , 682
Peugeot , 345
Porsche , 6
Renault , 338
Rover , 18
Saab , 1
Seat , 142
Škoda , 56
Smart , 16
Ssangyong , 5
Subaru , 5
Suzuki , 39
Tata , 2
Toyota , 57
Volvo , 5
Wartburg , 1
Yugo , 36
Zastava , 17

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

05 Maj 10:22
Link:
Shitorja , ,

BMW 330 245ks Facelift M-Paket 2009

11 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:46
Link:
, ,

Audi A7 3.0 Quattro moze zamena

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Pri 13:31
Link:
, ,

Renault Clio 1.9D prv sopstvenik

1 890 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 16:07 , ,

VW Eos 2.0 TDI 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 , ,

Mercedes-Benz ML 350 Bluetec 2013

29 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:50 , ,

Mini Cooper s Clubman -09 174ks

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:28 Shitorja , ,

Ford C-max 1.8 16v 137.000km unikat uvoz Germanija

4 690 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:26 , ,

MERCEDES GL320CDI FULL 7sedista

21 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:25 , ,

Citroen C4 1.4 16v benzin -05

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 14:14 , ,

Audi Q7 3.0 tdi

11 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:28 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3 cdti perfektna uvoz Holandija

3 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:55 , ,

PRODAVAM OPEL VECTRA C/GTS

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 Shitorja , ,

Seat Leon 1.9 tdi 105ks nova uvoz Holandija

4 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:46 Shitorja , ,

Renault Clio 1.5 dci servisna kniska unikat 2010

4 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:46 Shitorja , ,

Peugeot 308 1.6 hdi 82kw unikat uvoz od Germanija

4 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:16 , ,

Opel Omega za delovi

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:57 , ,

Audi A4 2.0 tdi

11 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:40 , ,

Mini Clubman

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:32 Shitorja , ,

Ford Focus 1.6 TDCI perfektna uvoz od Holandija

6 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:31 Shitorja , ,

Peugeot 207 1.6 hdi 66kw unikat uvoz Holandija

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:31 Shitorja , ,

Peugeot 508 2.0 hdi 103ks perfektna

7 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:30 Shitorja , ,

OPEL MOKKA 1.7CDTI 92KW PERFEKTNA

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:31 , ,

Volkswagen Passat CC R - Line

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:10 , ,

Renault Laguna 19 dci

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:00 Shitorja , ,

CITROEN DS4 1.6 e-HDI 82KW AUTOMATIK MOZE ZAMENA

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:00 Shitorja , ,

ALFA ROMEO MiTo 1.4i 75KS EURO5 AUTO KODEKS

4 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:59 Shitorja , ,

Peugeot 307 1.6 hdi 80kw 2007 Avto Kodeks

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:59 Shitorja , ,

PEUGEOT 5008 1.6HDI 111KS EU5 MOZE ZAMENA

6 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:59 Shitorja , ,

SUZUKI SWIFT 1.3DDIS 55KW EURO 5 (MOZE ZAMENA)

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:58 Shitorja , ,

VW PASSAT 2.0TDI 140KS 8V DSG AVTOMATIK AUTO KODEKS

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:58 Shitorja , ,

FIAT FIORINO QUBO 1.3 M-JET 75KS 10 AUTO KODEKS

4 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:58 Shitorja , ,

FIAT BRAVO 1.6M-JET 120KS 11 EU5 MOZE ZAMENA

3 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:17 Shitorja , ,

VW Polo 1.4TDI 59kw perfektna

3 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:16 Shitorja , ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI UNIKAT UVOZ GERMANIA

6 599 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:07 Shitorja , ,

Peugeot 308 1.6hdi od Euro Impex

4 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:06 Shitorja , ,

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 110KS COSMO PERFEKTNA

4 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:06 Shitorja , ,

VW GOLF 1.6TDI 77kw UNIKAT UVOZ GERMANIA

7 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 04:23 , ,

OPEL ASTRA 1.7 ECOFLEX

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:33 , ,

Opel zatira 1.9 kupena vo MK

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:15 , ,

FIAT GRANDE PUNTO

3 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:38 , ,

C5 2.0HDI 140KS so full oprema i hidraulika

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:51 , ,

Citroen C3 Pluriel

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:23 , ,

Peugeot 407 Coupe 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:52 , ,

VW Polo

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:36 , ,

AUDI A4 2.7

12 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:12 , ,

VW Touareg

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:06 , ,

PEUGEOT 207 1.4 HDI

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:06 , ,

BMW E90 318 2.O 95kw 129ks BENZIN PLIN ODLICNO

6 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:46 , ,

Audi A7 3.0 Quattro moze zamena

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:35 , ,

Audi A7 3.0 Quattro moze zamena

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione