Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Shkup

VW Volkswagen , 3505
Opel , 61
Audi , 55
BMW , 46
Peugeot , 34
Renault , 24
Fiat , 21
Ford , 20
Seat , 18
Citroën , 15
Alfa Romeo , 10
Škoda , 10
Kia , 4
Hyundai , 4
Yugo , 3
Chevrolet , 3
Toyota , 2
Jaguar , 2
Dodge , 2
Honda , 2
Mazda , 1
Nissan , 1
Chrysler , 1
MINI , 1
Wartburg , 1
Rover , 1
Volvo , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
Jeep , 1
Lancia , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Golf | Të gjitha | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 18:41
Link:
, ,

VW Golf 5 Plus 1.9tdi 105ks comfort

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 13:07 ,

VW Golf 2.0tdi dsg so 79000km

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 11:32 Shitorja , ,

Ford Focus 1.6 TDCI perfektna uvoz od Holandija

6 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:30 Shitorja , ,

OPEL MOKKA 1.7CDTI 92KW PERFEKTNA

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:19 , ,

VW Golf 6 1.6tdi 2010 highline euro 5

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:04 , ,

VW Golf 5 registrirani servisiran

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:06 Shitorja , ,

Golf VI 2.0 140ks Highline Pro avto market

7 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:03 Shitorja , ,

Golf VI 2.0 140ks Highline Pro avto market

7 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:16 Shitorja , ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI UNIKAT UVOZ GERMANIA

6 599 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:06 Shitorja , ,

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 110KS COSMO PERFEKTNA

4 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:06 Shitorja , ,

VW GOLF 1.6TDI 77kw UNIKAT UVOZ GERMANIA

7 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 03:54 ,

VW Golf vo odlicna sostojba nov 1.9 77kv

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:03 , ,

VW Golf 5 1.9 Full Oprema

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:34 ,

Golf 6 2.0 tdi 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:49 , ,

VW Golf 6 2.0

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:41 , ,

VW Golf 5 SPORTLINE

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:41
Link:
, ,

VW Golf 5 Plus 1.9tdi 105ks comfort

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:01 , ,

VW Golf 5 1.6fsi 2005 6 brzini perfekten

3 790 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:00 , ,

VW Golf 6 2.0tdi 2009 perfekten

6 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:03 , ,

Golf R line

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:53 , ,

Passat SE 2.0tdi dsg koza siber (audi Mercedes golf seat)

11 599 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:44 , ,

Passat SE 2.0tdi dsg koza siber (audi Mercedes golf seat)

11 599 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:12 Shitorja , ,

VW Golf 1.9 TDI Full oprema

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:02 Shitorja , ,

VW Golf 1.9 TDI Full oprema

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:07 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI ODLICEN 6 brzini

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:00 Shitorja , ,

VW Golf 1.6 tdi

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 00:22 , ,

SE PRODAVA Golf 4 1.9TDI 131ps

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Maj 23:37 , ,

GOLF VII 1.6 TDI 2014GOD

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 21:37 Shitorja ,

SEAT LEON 1.4 TSI 125KS STYLE 2018G

11 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
07 Maj 21:33 Shitorja ,

SEAT LEON 1.4 TSI 125KS STYLE 2018G

11 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
07 Maj 21:25 , ,

VW Golf 5 1.9TDI 105ks 2005 so koza

4 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 21:21 , ,

VW Golf 5 1.9TDI 105ks 2005 so koza

4 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 19:30 , ,

VW Golf 7 1.2 tsi so plin vgraden

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
07 Maj 18:14 , ,

BMW 730

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 17:05 , ,

VW Golf 7 2.0 tdi 150ks high line bluemotion

12 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 16:56 , ,

VW Golf 7 2.0 tdi 150ks high line bluemotion

12 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 16:26 , ,

VW Golf 7 1.2 TSI bluemotion

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 16:21 , ,

VW Golf 2.0TDI 2008

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Maj 15:08 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 13:03 , ,

VW GOLF 2017 1,6 TDI

11 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 12:44 Shitorja , ,

Skoda Yeti 2.0 tdi perfektna Avto Miro

8 490 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Të gjitha | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf in category Vetura
  • GOLF in category Vetura
  • Golf in category Vetura
  • GOLF in category Vetura
  • Golf 4 in category Vetura
  • Golf in category Vetura
  • Golf in category Vetura
  • golf 5 in category Vetura
  • golf in category Vetura
  • golf 6 in category Vetura

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione