Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Shkup

VW Volkswagen , 1279
Opel , 41
Peugeot , 21
Audi , 19
BMW , 14
Renault , 13
Fiat , 9
Citroën , 8
Seat , 7
Hyundai , 4
Ford , 4
Kia , 3
Škoda , 3
Honda , 2
Toyota , 1
Volvo , 1
Yugo , 1
Daewoo , 1
Jeep , 1
Lancia , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4 , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Golf 4 | Të gjitha | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 00:22 , ,

SE PRODAVA Golf 4 1.9TDI 131ps

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Maj 20:46 , ,

VW Golf 6 2.0tdi 2009 perfekten

6 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 20:34 , ,

VW Golf 6 2.0tdi 2009 perfekten

6 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 14:28 , ,

VW GOLF 6 PLUS 1.6 TDI EKSTRA SOCUVAN EURO 5

6 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Maj 14:27 , ,

AUDI A4 2.7 TDI V6 190 HP S-LINE F1 AVTOMATIK 8G

9 490 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 11:02 , ,

VW GOLF 4 TDI 1,9 ODLICNA SOSTOJBA NE E OD UVOZ

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 01:40 , ,

Golf 6 105ks 2010g (audi Mercedes bmw passat opel seat)

5 999 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Pri 06:41 , ,

VW Golf 4 1.9tdi 90ks 2000 registrirano kako novo full

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 00:55 , ,

VW Passat SE 2.0 tdi dsg (audi Mercedes golf seat opel )

11 599 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Pri 16:53 , ,

VW Golf 5 1.6fsi 2005 sest brzini perfekten

3 690 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Pri 10:05 , ,

VW Golf 5 1.9tdi 105ks 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Pri 19:28 , ,

VW Golf 7 Variant 1.6 TDI buemotion navi 2014

9 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Pri 11:58 , ,

Golf 4 tdi

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 09:40 Shitorja ,

OPEL CORSA D 1.4 benz FULL NOVO AVTO NIKI UNIKAT

3 790 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Pri 09:49 Shitorja ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI KLIMATRONIC -07 AVTO NIKI

2 899 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 10:55 ,

VW Golf 5 1.9tdi 105ks top sostojba

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 17:33 ,

VW Golf 5 United Edition 2.0TDI 8V 140KS bluemotion

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 19:13 , ,

golf

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 23:17 Shitorja ,

VW Golf 1.9 tdi Edition CH

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 10:51 Shitorja , ,

VW Golf VI 2.0 140ks Highline 6 brzini 2010 Euro5 novo

7 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 22:42 , ,

GOLF 4 1.6 SR FULL OPREMA KLIMA DEFEKT MOTOR ITNO!!

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Pri 09:49 Shitorja , ,

VW Golf 1.9 TDI Full oprema

3 000 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 09:53 Shitorja ,

VW GOLF 1.4 TSI CH 130000 km

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Pri 16:01 , ,

VW Golf 4 1.9 TDI 1999 110ks

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 14:45 Shitorja ,

VW Golf 6 2.0tdi 81kw 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 13:50 Shitorja , ,

VW Golf 5 1.9 tdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Pri 02:40 , ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 110KS 99 GODINA

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 21:06 , ,

VW Golf 4

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 09:48 , ,

Perfekten VW Golf 4 1.9 gti tdi 2000 116ks

2 990 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 19:08 , ,

Prodavam golf 4 1.9 TDI 110ks

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 15:48 , ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 4 Motion (4x4)

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 16:53 , ,

VW Golf 5 1.9 tdi 105ks 2006

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 18:00 , ,

VW Golf 4

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 19:25 , ,

VW Golf 5 1.9 tdi 90PS

4 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 11:55 , ,

Renault Megane 1.5 dci 2003

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 04:34 , ,

Vw Golf 7 tdi 2.0, 150 ks 2013 god

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 12:42 ,

VW Golf 4

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 14:05 ,

VW Golf 4 1.6 benzin i plin 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 22:13 , ,

GOLF 5 GOAL 1.9TDI 90 KS

4 300 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 13:06 , ,

VW Golf 4 1.9 TDI 131 KS Highline -02

3 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 | Të gjitha | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf 4 во категорија Vetura
  • golf 4 во категорија Vetura
  • golf 4 во категорија Vetura
  • Golf 4 во категорија Vetura
  • Golf 4 во категорија Vetura
  • golf 4 во категорија Vetura
  • golf 4 во категорија Makina
  • Golf 4 во категорија Vetura
  • Golf 4 во категорија Vetura
  • Golf 4 во категорија Vetura

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione