Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Shkup

Mercedes-Benz , 4020
Opel , 60
Audi , 58
BMW , 41
Peugeot , 34
Renault , 26
Ford , 16
Citroën , 14
Fiat , 12
Smart , 12
Jeep , 10
Seat , 9
Ssangyong , 9
Chrysler , 8
Škoda , 6
Hyundai , 5
Honda , 5
Nissan , 4
Toyota , 4
Kia , 3
Mazda , 2
Jaguar , 2
Dodge , 2
Volvo , 1
Daewoo , 1
GMC , 1
Maybach , 1
Chevrolet , 1
Lexus , 1
Porsche , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Mercedes | Të gjitha | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

03 Maj 11:55
Линк
, ,

Mercedes-Benz A180 kupen vo Mak Auto Star

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
03 Maj 16:38
Линк
, ,

Mercedes Benz E 200

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 11:15
Линк
, ,

MERCEDES E220.

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 01:28 , ,

Mercedes-Benz A 170

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 , ,

Mercedes-Benz E 270 -02

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:29
Линк
, ,

Mercedes-Benz B180 2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 , ,

Mercedes-Benz c220 -07

7 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:52
Линк
, ,

Mercedes C220 Avantgarde

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:24 , ,

Mercedes-Benz S 350

13 000 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:07 , ,

Mercedes-Benz C220 CDI Elegance

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:07 , ,

HYUNDAI TUCSON V6 174 PS HR TABL.

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:53 , ,

Mercedes-Benz GL 320

28 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:34 , ,

Mercedes-Benz C 220

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:27 , ,

Skoda Octavia 1.6tdi 110ks ambiente 2016

10 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 19:18 , ,

MERCEDES BENZ C180 d NOV

18 900 MKD

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:08 , ,

Mercedes-Benz C 220 cdi ///AVANGARDE

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:45 , ,

MERCEDES-BENZ C 220 TOP

22 222 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:09 , ,

Mercedes-Benz CL 500 4 MATIC -11

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:08 , ,

Mercedes-Benz C300h redovno servisiran vo MakAutoStar

34 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 15:01 Shitorja ,

Mercedes-Benz A 170 cdi elegance

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:57 Shitorja , ,

Mercedes-Benz E320CDI elegance 2007

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:56 , ,

Mercedes-Benz C220

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 14:51 Shitorja , ,

MERCEDES E320CDI ELEGANCE-07

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:47 , ,

Mercedes-Benz S 400 HYBRID

26 000 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:36 , ,

MERCEDES-BENZ ML 270CDI PERFEKTEN

5 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:08 , ,

Mercedes-Benz C200 cdi

1 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:56 , ,

Mercedes-Benz GLE 500 e 4MATIC hybrid

52 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 12:18 , ,

MERCEDES-BENZ C 220 CDI AUTOMATIC

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:05 Shitorja , ,

Mercedes-Benz B 180 cdi mt

13 900 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:45 Shitorja , ,

OPEL MOKKA 1.7CDTI 92KW PERFEKTNA

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:36 , ,

Mercedes-Benz C270 Avangarde

4 500 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:34 , ,

Mecedes-Benz A 160 klasa -06

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 11:26 , ,

Mercedes-Benz W211 E320 cdi 2004 avantgarde automatic

5 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:58 Shitorja , ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI UNIKAT UVOZ GERMANIA

6 599 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:53 , ,

Mercedes C200 cdi 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:52 , ,

Mercedes-Benz E 220

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:49 Shitorja , ,

Mercedes C220cdi AutoMilano 6meseci garancija

19 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:39 Shitorja , ,

Mercedes C220cdi AutoMilano 6meseci garancija

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:37 Shitorja , ,

VW GOLF 1.6TDI 77kw UNIKAT UVOZ GERMANIA

7 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:07 , ,

Jeep Compass 4x4 2013

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Të gjitha | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Mercedes во категорија Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Mercedes во категорија Vetura
  • Mercedes во категорија Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Mercedes во категорија Vetura
  • Mercedes во категорија Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • mercedes во категорија Vetura
  • Mercedes во категорија Vetura
  • mercedes во категорија Vetura
  • Mercedes во категорија Vetura
  • Mercedes во категорија Vetura

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione