Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Shkup

Opel , 6
Peugeot , 6
BMW , 3
Citroën , 3
Renault , 3
Škoda , 3
Fiat , 2
Audi , 1
Dacia , 1
Ford , 1
Nissan , 1
Seat , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes E 220 cdi , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Mercedes E 220 cdi | Të gjitha | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 23:04
Link:
Vetura , Shkup

MERCEDES E220

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:56 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

VW POLO 1.2TDI 55KW UVOZ HOLANDIJA

6 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:54 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:47 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

PEUGEOT 308 1.6 e-HDI 85ks Feline SPORT

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:44 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

RENAULT SCENIC 1.5DCI 81KW PERFEKTNA

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:06 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Automatic Feel Edition

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:56 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:46 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:45 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

Dacia Duster 1.5dci perfektna

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:22 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

Volkswagen Passat 2.0 TDI DSG Highline BlueMotion

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:36 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

PEUGEOT 207 1.4HDI 50KW SPORT

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:09 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

10 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:07 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:06 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

SKODA KODIAQ 2.0TDI 150KS DSG 7 SEDISTA BUSINESS

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:29 Shitorja Vetura , Shkup

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2012gAvto Niki

4 690 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:26 Shitorja Vetura , Shkup

BMW 118d 2.0 dizel full unikat 122ks Avto Niki

5 190 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Nën 15:29 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

Citroen C4 Grand Picasso 1.6 e-HDi Automatik 7 Sedista

10 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Nën 14:40 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Nën 14:11 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

Renault Megane 1.5 dCi 81Kw Dynamique

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 12:29 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

Mercedes-Benz C 220d 128000KM BlueTEC AMG Line

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Nën 12:18 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

Peugeot 208 1.4 HDi 50kw NAVI Access

6 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Nën 10:04 Shitorja Vetura , Shkup

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2010gAvto Niki

3 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Nën 09:31 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

NISSAN QASHQAI 1.6 BENZIN 86KW NOVA

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 09:29 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

SKODA YETI 2.0 tdi 81KW 4X4 PERFEKTNA

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 14:19 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

PEUGEOT 508 1.6 HDI BUSINESS NOVA

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Nën 13:56 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

Opel Corsa 1.3 CDTI Color Edition ecoFlex

7 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Nën 13:54 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

VW PASSAT 2.0TDI 103kw Trendline

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 11:30 Shitorja Vetura , Shkup

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2010gAvto Niki

3 990 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Nën 11:29 Shitorja Vetura , Shkup

Fiat Grande Punto evo 1.3 multijet 2013 Avto Niki

5 190 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Nën 11:24 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

Citroen Berlingo 1.6HDI 66kw uvoz Germanija

6 650 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 11:24 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

OPEL CORSA 1.3 CDTI PERFEKTNA SERVISNA KNISKA

4 399 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Nën 10:56 Shitorja Vetura , Shkup

FIAT BRAVO 2.0 MJET.FULL.KLIMATRONIK.A.NIKI.

5 290 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Nën 23:50 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

Mercedes-Benz E 220 CDI 2016

28 499 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Nën 21:19 Vetura , Shkup , Karposh

BMW X6 Xdrive 4X4 3.0D M57

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 20:30 Vetura , Shkup , Gazi Babë

MERCEDES AMG PACKET

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 01:16 Vetura , Shkup , Centar

Mercedes-Benz E klasa 220CDI 2010 dizel automatic

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 12:56 Vetura , Shkup , Aerodrom

Mercedes-Benz e 220cdi

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 19:24 Shitorja Vetura , Shkup

Mercedes-Benz GLC 220 CDI 4 matic AMG

40 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 08:36 Shitorja Vetura , Shkup

Mercedes-Benz GLC 220 CDI 4 matic cupe

44 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Pri 02:42 Shitorja Vetura , Shkup

MERCEDES GLC 220 CDI 4 MATIC

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Jan 21:18 Vetura , Shkup , Çair

MERCEDES E 220 CDI T AVANGARD

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 19:49 Shitorja Vetura , Shkup , Gazi Babë

Mercedes-Benz C220 2002 AMG full oprema odlicen

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 15:43 Vetura , Shkup , Butel

Mercedes c200 cdi 2008 220 iljadi pominata

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 08:18 Vetura , Shkup , Gazi Babë

Mercedes E cabriolet CDI 220 AVANTGADE

26 000 MKD

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Korr 10:19 Vetura , Shkup , Aerodrom

Mercedes Benz E220

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 13:32 Vetura , Shkup , Aerodrom

Mercedes-Benz C200 CDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 14:54 Vetura , Shkup , Karposh

Mercedes-Benz E 220 CDI automatic

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 09:39 Vetura , Shkup , Kisella Voda

Mercedes-Benz E 220 CDI 2018 AMG

45 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
02 Nën 20:57 Vetura , Shkup , Karposh

Mercedes-Benz E 220 Avantgarde

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes E 220 cdi | Të gjitha | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione