Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Shkup

Opel , 1274
Peugeot , 25
Ford , 16
Renault , 16
Citroën , 13
Audi , 9
BMW , 8
Fiat , 7
Seat , 7
Hyundai , 6
Kia , 5
Škoda , 3
Chevrolet , 2
Jeep , 2
Toyota , 2
Honda , 1
Mazda , 1
MINI , 1
Nissan , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel corsa , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Opel corsa | Të gjitha | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 15:44 , ,

Opel Corsa Ecoflex 2011

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:28 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3 cdti perfektna uvoz Holandija

3 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:32 Shitorja , ,

Ford Focus 1.6 TDCI perfektna uvoz od Holandija

6 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:30 Shitorja , ,

OPEL MOKKA 1.7CDTI 92KW PERFEKTNA

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:16 Shitorja , ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI UNIKAT UVOZ GERMANIA

6 599 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:06 Shitorja , ,

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 110KS COSMO PERFEKTNA

4 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:06 Shitorja , ,

VW GOLF 1.6TDI 77kw UNIKAT UVOZ GERMANIA

7 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:14 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:15 , ,

MINI COOPER

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:34 Shitorja ,

OPEL CORSA 1.2 BENZINEC SO ATEST PLIN 1999 EUR

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:03 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3 cdti servisna kniska uvoz Germanija

4 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:28 Shitorja , ,

OPEL CORSA 1.2i 59KW BENZIN AUTO KODEKS

3 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 07:44 , ,

Opel corsa 1,7 cdti 2012g.

5 299 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 22:18 Shitorja ,

NISSAN MICRA 1.2 BENZIN 85KS AUTOMATIC 2014/2015G

7 490 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 20:41 , ,

Opel Corsa 1.2 so plin 2010 evro 5

3 599 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Maj 19:53 , ,

Opel Corsa C 1.4 twinport

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 09:38 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.2benzin AutoMilano 6meseci garancija

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Maj 09:33 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3cdti AutoMilano 6meseci garancija

7 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Maj 09:30 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.0benzin AutoMilano 6meseci garancija

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Maj 09:26 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3cdti AutoMilano 6meseci garancija

5 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Maj 12:31 Shitorja ,

New Seat Ibiza 1.0 benzin 75ks style 2018

8 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Maj 11:45 , ,

VW Golf 5 1.9TDI 2007

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 07:59 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3cdti cosmo Jimauto group

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 07:48 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.2 lpg plin Jimauto group

2 890 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Maj 07:37 Shitorja ,

Seat Ibiza 1.4 tdi 75ks ambient 2016

7 190 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Maj 14:27 , ,

AUDI A4 2.7 TDI V6 190 HP S-LINE F1 AVTOMATIK 8G

9 490 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 13:54 Shitorja ,

Opel Corsa 1.3 CDTI ful oprema 2012 redizajn

4 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Maj 11:11 Shitorja , ,

OPEL CORSA 1.2 AVTOMATIK AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBIL

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Maj 11:11 Shitorja , ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI 05 AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Maj 11:11 Shitorja , ,

OPEL CORSA 1.2 PLIN-06 AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI

2 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Maj 10:45 Shitorja ,

OPEL ZAFIRA 1.7 CDTI.EURO 5.2010g.FULL.AVTO NIKI

4 890 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Maj 10:44 Shitorja , ,

OPEL CORSA 1.4 benz.2008.UNIKAT NOVA AVTO NIKI

3 790 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Maj 09:42 , ,

Opel Corsa 1.2 2012

4 700 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Maj 21:31 , ,

Opel Corsa D 1.4 (ComfortSport)

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 21:31 , ,

Opel Corsa 1.3 cdti registrirano

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Maj 11:44 , ,

Opel Corsa D 1.4 (ComfortSport)

1 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 19:59 Shitorja ,

AVTOMOBILI VRATENI OD LIZING SEAT IBIZA 1.0 PETROL 2017G

9 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Maj 08:39 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.0 registrirana cela godina so novi gumi i plin

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 17:48 Shitorja ,

NISSAN MICRA 1.2 BENZIN 85KS AUTOMATIC 2015G

7 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Pri 10:08 , ,

opel corsa 1.3 cdti 2005 klima registrirana

1 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 08:40 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3 cdti eco flex 2008 Auto Zveki

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 02:07 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3 CDTI 2011 Godina

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Pri 16:08 ,

Opel Corsa D 1.3 cdti 2009 eco flex

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Pri 07:26 Shitorja ,

Opel Astra 1.6 CDTI 110ks style 2018 lizing

11 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Pri 03:35 , ,

se prodava

850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Pri 03:35 ,

OPEL CORSA 1.2 AUTOMATİC BENZİN

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Pri 21:14 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.2 benzin Jimauto group

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Opel corsa | Të gjitha | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione