Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Shkup

Zastava , 134
Yugo , 4
Citroën , 2
Opel , 2
Audi , 1
BMW , 1
Lancia , 1
Škoda , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Zastava , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Zastava | Të gjitha | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 02:04 , ,

Se prodava Zastava 101 Mediteran itno!

18 000 MKD

Viti: 1990
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 21:47 , ,

Zastava 101 Mediteran

18 000 MKD

Viti: 1990
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Mar 18:45 , ,

Zastava 125 p

500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Mar 19:15 , ,

Zastava 101 so Atest Plin

400 EUR Намалена цена

Viti: 1993
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Shk 01:11 , ,

Se prodava Zastava 128 vo vozna sostojba cena 500 evra

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Shk 01:10 , ,

Se prodava Zastava 128

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Shk 01:10 , ,

Se prodava Zastavs 128 socuvana

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Shk 22:27 , ,

ZASTAVA 101

300 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Jan 16:01 , ,

Zastava 101 Mediteran i Zastava 101 limuzina

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Dhj 17:58 , ,

Audi A3 1.9 tdi

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 15:41 , ,

Zastava 101

18 000 MKD

Viti: 1988
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Dhj 18:05 , ,

Zastava 101 82 god

1 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Sht 00:41 , ,

Zastava 101 so atestiran plin

1 MKD

Viti: 1999
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Gush 13:09 , ,

Citroen C4 -05

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Korr 14:51 , ,

Zastava 128

300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Maj 14:46 , ,

Zastava 101

300 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Pri 15:18 , ,

Opel Kadett benzin

Viti: 60-at
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Pri 10:16 , ,

Zastava 101

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 11:47 , ,

Zastava 750

350 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Gush 15:49 , ,

Zastava 750

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Gush 19:56 , ,

Zastava 101

Viti: 1984
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Gush 01:12 , ,

Zastava skala 55

800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Korr 20:37 , ,

ZASTAVA SKALA 55 c

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Korr 19:53 , ,

Zastava 750

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Korr 01:31 , ,

Zastava 101

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Korr 20:22 , ,

Zastava 101

400 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Pri 17:53 , ,

Zastava Skala55 -89

21 000 MKD

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 13:00 , ,

Zastava 128

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Shk 10:20 , ,

ZASTAVA 128

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Shk 02:52 , ,

Zastava 750 Fico vo odlicna sostojba

Viti: 70-at
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
08 Jan 08:20 , ,

Zastava 750

700 MKD

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 21:37 , ,

Zastava yugo skala 55

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Nën 21:07 , ,

Zastava 128 vo vozna sostojba

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 20:53 , ,

Zastava 750

2 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Nën 21:04 , ,

Zastava 750

1 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 21:04 , ,

Zastava 101

350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Tet 08:39 , ,

Zastava 101

450 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Tet 20:46 ,

Zastava Pick Up

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
20 Sht 20:15 , ,

Zastava Florida

550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Sht 13:20 , ,

Zastava Florida

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
22 Gush 19:48 , ,

Zastava 101 -91

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Gush 16:05 , ,

Zastava Florida 1.3 EFI ATEST PLIN

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
01 Gush 20:54 , ,

Zastava 101 Skala 55

39 000 MKD

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Gush 11:04 , ,

Zastava Skala 55 vo dobra sostojba

350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Korr 17:23 , ,

Zastava 101 mediteran -80

500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Korr 21:25 , ,

YUGO 55

350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Zastava | Të gjitha | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione