Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Shkup

Audi , 2816
Opel , 60
BMW , 50
Peugeot , 44
Renault , 24
Ford , 18
Fiat , 12
Seat , 11
Citroën , 11
Škoda , 6
Hyundai , 6
Kia , 4
Toyota , 3
Honda , 3
Mazda , 2
Nissan , 2
Jaguar , 2
Chrysler , 1
MINI , 1
GMC , 1
Chevrolet , 1
Lexus , 1
Porsche , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: audi | Të gjitha | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

18 Pri 20:16
Линк
, ,

Audi A4 2.5tdi 150hp automatic

1 600 EUR Намалена цена

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:20
Линк
Shitorja , ,

Audi A4 2.0 tdi 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:54 , ,

VW Tiguan 2.0 TDI 177 PS DSG 4Motion

20 000 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 09:10 Shitorja , ,

Audi A3 2.0 tdi 140ks 2004 kako nov

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:25 , ,

Audi A4

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:27 Shitorja ,

AUDI A4 avant 3.0 TDI quattro S line

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:02 , ,

Audi A6 3.0 tdi

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:02 , ,

Audi A4 vo odlicna sostojba 1999

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:01 , ,

Audi Q7 2013 S-Line 245ks

24 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:36 , ,

AUDI A4 2.7

12 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:48 , ,

Audi Q7

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:33 , ,

Audi A5 quattro 3.0

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:47 , ,

Audi A3 dizel 2.0

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:49 , ,

Audi A8L 4.2 TDI 365ks ODLICNA

30 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:36 , ,

Audi А3 1.9tdi 110ks 2000

2 699 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:29 , ,

Audi А3 1.9tdi 110ks 2000

2 699 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:20
Линк
, ,

Audi A5 3.0 V6 TDI Sportback Quattro 240hp 3xS Line 2011

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:16 , ,

Audi Q7 3.0tdi so full oprema inter guma

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:57 , ,

Audi a8 3.0 quatro

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:35 , ,

Audi A4 -02 1.9 tdi 131ps

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:45
Линк
, ,

Audi A6 2.0 TDI

20 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:55 , ,

Audi A3 2.0tdi 8v 140ks 2007

5 390 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:52 , ,

Audi A3 2.0tdi 8v 140ks 2007

5 390 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:24 Shitorja ,

AUDI Q7

13 999 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 14:16 , ,

Audi A6 2.7 TDI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:15 , ,

Audi A6 2.0TDI 177HP

17 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:35 , ,

Audi A3 2.0TDi 8V 2007g UNIKAT

5 390 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:20
Линк
Shitorja , ,

Audi A4 2.0 tdi 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:06 Shitorja , ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI UNIKAT UVOZ GERMANIA

6 599 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:05 Shitorja , ,

VW GOLF 1.6TDI 77kw UNIKAT UVOZ GERMANIA

7 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:31 Shitorja , ,

Audi A4 2.0tdi AutoMilano 6meseci garancija

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:30 Shitorja , ,

Audi A3 2.0tdi AutoMilano 6meseci garancija

13 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:29 Shitorja , ,

Audi A3 1.9tdi AutoMilano 6meseci garancija

5 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj audi | Të gjitha | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Слични пребарувања

Audi a6 Audi a3 Audi a4 Audi a4 audi A4 audi a3 Audi Audi a6 Audi a3 Audi A4

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione