Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Shkup

BMW , 2794
Audi , 66
Peugeot , 31
Opel , 26
Ford , 19
Renault , 19
MINI , 17
Land Rover , 15
Seat , 12
Fiat , 9
Nissan , 7
Rover , 6
Škoda , 6
Citroën , 5
Mazda , 3
Toyota , 3
Jaguar , 2
Kia , 2
Porsche , 2
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
GMC , 1
Honda , 1
Lexus , 1
Volvo , 1
Yugo , 1
Zastava , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: bmw | Të gjitha | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 19:53
Link:
, ,

Bmw X5 2013 xDrive 50i neuvezena M-car

28 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Maj 23:22
Link:
, ,

Bmw X3 2.0D 2008 Makkar

11 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Maj 22:18
Link:
, ,

BMW X 5 dizel, 3.0 - M-pacet, so 300 ks

13 900 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 17:43 , ,

BMW X1 2.0 105kw -11

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:38 , ,

BMW 118 2.0 TDI -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:24 , ,

Jaguar XJ 3.0 275 ks Premium Luxury neuvezena

29 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:07 , ,

Bmw Z4 2.2I benzin 2004

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:19 , ,

BMW 525 TDS -99

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:40 ,

BMW 525

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:19 ,

Bmw f30 320d 184KS

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:18 , ,

BMW X1

20 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:05 , ,

BMW X5 3.0D XDrive 300KS

16 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:32 Shitorja , ,

Ford Focus 1.6 TDCI perfektna uvoz od Holandija

6 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:30 Shitorja , ,

OPEL MOKKA 1.7CDTI 92KW PERFEKTNA

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:25 ,

BMW 535D

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:23 ,

BMW 740

29 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:52 ,

BMW e46 330d

7 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:49 , ,

Mini Cooper D automatic 2.0

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:06 Shitorja , ,

BMW 118d 142ks navi Pro Avto Market

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:01 Shitorja , ,

BMW 118d 142ks navi Pro Avto Market

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:25 Shitorja , ,

BMW 3 2.0D F30 2015/2016 AUTOMATIK LED NAVI PERFEKTNO

15 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:05 Shitorja , ,

BMW 3 2.0D 2007 REGISTRIRANO

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:58 Shitorja , ,

BMW 3 2.0D 2007 REGISTRIRANO

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:38 , ,

BMW 535 2006

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:16 Shitorja , ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI UNIKAT UVOZ GERMANIA

6 599 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:06 Shitorja , ,

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 110KS COSMO PERFEKTNA

4 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:06 Shitorja , ,

VW GOLF 1.6TDI 77kw UNIKAT UVOZ GERMANIA

7 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 05:31 , ,

BMW 530 d -04

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:34 , ,

BMW 320D

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:56 , ,

BMW X5 3.0.D

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:34 , ,

MINI CLUBMAN ONE D 2016 godina

20 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 22:08 , ,

BMW 330

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:49 , ,

BMW 730 (MOZNA ZAMENA)

23 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:14 , ,

BMW 116 benzin full oprema

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:08 , ,

BMW 116 benzin full oprema

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:06 , ,

BMW E90 318 2.O 95kw 129ks BENZIN PLIN ODLICNO

6 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:38 , ,

BMW 740D XD

32 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:53
Link:
, ,

Bmw X5 2013 xDrive 50i neuvezena M-car

28 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 19:43 , ,

BMW X3 xdrive

22 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:48 , ,

Mini Cooper S Mayfair 50

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 17:54 ,

Bmw 535D M-packet sport 313ps 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:17 ,

Bmw 320 coupe automatic

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:09 , ,

BMW 320D 2016

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:45 , ,

bmw 530d f10

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:27 ,

BMW 5.25 D EXTRA KOLA İTNO

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:17 ,

BMW 118d -11 M paket M performance

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:49 , ,

BMW X1 sDrive 18D

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:49 , ,

GT BMW DIESEL X DRIVE 530 -14

31 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 15:45 , ,

PASSAT 2.0 DSG KOZHA SHIBER (audi mercedes bmw opel seat)

11 599 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:41 , ,

BMW 118D vo odlicna sostojba

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:40 , ,

PASSAT 2.0 DSG KOZHA SHIBER (audi mercedes bmw opel seat)

11 599 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj bmw | Të gjitha | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • bmw in category Vetura
  • Bmw x5 in category Vetura
  • Bmw in category Vetura
  • Bmw in category Vetura
  • Bmw in category Vetura
  • bmw in category Vetura
  • BMW in category Vetura
  • bmw in category Vetura
  • bmw 530 in category Vetura
  • bmw in category Vetura

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione