Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Shkup

Opel , 26
Peugeot , 20
Ford , 8
BMW , 7
Seat , 7
Audi , 6
Fiat , 5
Renault , 4
Kia , 3
Škoda , 3
Jeep , 2
Chevrolet , 1
Honda , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Nissan , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vw polo , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: vw polo | Të gjitha | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

06 Maj 23:34
Link:
, ,

VW Polo 2007 benzin so 60.000km

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999

Sot 16:22
Link:
, ,

VW Polo 1.2 TDI 55kw 2011 bluemotion navi full oprema novo

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:32 Shitorja , ,

Ford Focus 1.6 TDCI perfektna uvoz od Holandija

6 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:30 Shitorja , ,

OPEL MOKKA 1.7CDTI 92KW PERFEKTNA

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:51 , ,

VW POLO 1.4 tdi bluemotion

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:17 Shitorja , ,

VW Polo 1.4TDI 59kw perfektna

3 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:16 Shitorja , ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI UNIKAT UVOZ GERMANIA

6 599 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:06 Shitorja , ,

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 110KS COSMO PERFEKTNA

4 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:06 Shitorja , ,

VW GOLF 1.6TDI 77kw UNIKAT UVOZ GERMANIA

7 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:52 , ,

VW Polo

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:39 , ,

VW Polo cllasic

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:25 , ,

VW Polo 1.6 -10

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 21:37 , ,

VW Polo 1.6 бензин, 103 000km

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 17:01
Link:
, ,

VW Polo Classic 1.9 sdi

60 000 MKD

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 12:18 Shitorja , ,

OTKUP NA KOLI VOZILA PLAKAM VEDNAS

500 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Maj 09:55
Link:
, ,

VW Polo benzin 2008

3 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Maj 07:44 Shitorja , ,

VW Polo 1.2 tdi 55kw 2010

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Maj 00:03 , ,

VW Polo 1.4

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Maj 23:34 , ,

VW Polo 2007 benzin so 60.000km

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
06 Maj 11:45 , ,

VW Golf 5 1.9TDI 2007

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 19:49 , ,

Се продава VW POLO GTI

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Maj 21:25 Shitorja , ,

VW Polo 1.6 tdi AutoBern

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 13:57 Shitorja ,

VW Polo 1.2 TDI 2013 ful oprema odlicno

5 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Maj 10:44 Shitorja , ,

OPEL CORSA 1.4 benz.2008.UNIKAT NOVA AVTO NIKI

3 790 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Maj 09:15 , ,

VW POLO 1.2

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 14:27
Link:
, ,

VW Polo 1.2 TDI 55kw 2011 bluemotion navi full oprema novo

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Pri 08:38 Shitorja , ,

VW Polo 1.6 tdi unikat Auto Zveki

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Pri 06:45 , ,

VW Polo 1.4 benzin 2002

2 399 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 20:07 , ,

VW Polo dizel 2008 itno

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Pri 10:03 , ,

VW Polo 1.4l klimatronik full

2 699 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 10:03 Shitorja , ,

VW POLO 1.2 METAN -04 AVTO PLAC DIRALA AVTOMOBILI

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Pri 21:37 , ,

Vw Polo Fox 1.2 12v 10.2008g odlicna sostojba

2 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 09:40 Shitorja ,

OPEL CORSA D 1.4 benz FULL NOVO AVTO NIKI UNIKAT

3 790 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Pri 09:39 Shitorja ,

VW PASSAT 1.9 TDI REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Pri 21:09 , ,

Vw POLO 1.4 PLIN 2006.GOD

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Pri 09:49 Shitorja ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI KLIMATRONIC -07 AVTO NIKI

2 899 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Pri 09:48 Shitorja ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI FULL UNIKAT -11 AVTO NIKI

4 790 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 09:04 , ,

VW Polo fox 1.2 12v 2008 odlicna sostojba

2 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 00:02 , ,

VW Polo 1.2 benzin

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Pri 11:07 Shitorja ,

FORD FIESTA 1.4TDCI FULL -08 AVTO NIKI PERFEKTNA

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 13:07 ,

AUDI A3 1.9 TDI, FACELIFT MODEL, SERVISNA KNISKA, NOV UVOZ

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 09:54 Shitorja ,

VW POLO GTI 180 PS CH UNIKAT

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Pri 14:52 Shitorja ,

VW Polo GTI 1.4TSI 180ks DSG

9 190 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Mar 18:27 , ,

VW Polo 1.2. benzin

2 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Mar 12:45 , ,

VW Polo 1.2 benzin

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj vw polo | Të gjitha | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione