Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Škoda

105 , 3
Citigo , 2
Fabia , 231
Favorit , 41
Felicia , 244
Forman , 7
Octavia , 324
Pick-up , 2
Praktik , 1
Rapid , 20
Roomster , 49
Superb , 58
Yeti , 26

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Škoda | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

23 Maj 18:40
Link:
Shitorja ,

Skoda Octavia 2013

4 950 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Maj 18:44
Link:
Shitorja ,

Skoda Octavia 2013

4 950 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Maj 22:46
Link:
,

Skoda Fabia 1.2HTP 60hp benzin plin 2009 neuvezena

3 199 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 15:27 ,

Skoda Octavia 1.6

10 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:11 Shitorja , ,

Skoda Octavia 1.6 TDI greenline ambition Avto Miro

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:45 , ,

Skoda Karoq 2020 15.000 km

24 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:05 , ,

Шкода Фабиа 19 SDI

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:28 ,

Skoda Favorit benzin

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Maj 09:41 , ,

Se prodava skoda fabia 2008god 1.2HTP benzin plin

2 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 05:02 ,

Skoda Yeti 2.0tdi 2011 uvoz od Germanija

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 18:44 Shitorja ,

Skoda Octavia 2013

4 950 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Maj 18:40 Shitorja ,

Skoda Octavia 2013

4 950 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Maj 14:45 Shitorja , ,

Skoda Roomster 1.4tdi 2009 navi klimatronik novo full

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Maj 14:38
Link:
, ,

Skoda Roomster 1.4 16V

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 08:29 Shitorja , ,

Skoda Octavia 1.6tdi dsg biznis Avto Miro

13 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Maj 12:37 Shitorja , ,

Skoda Fabia 2018 1.4 TDI 66KW 90H

12 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Maj 13:02 Shitorja ,

Skoda Octavia 1.6tdi 85kw avtomatic dsg facelift nova

14 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 19:41 ,

Skoda Fabia 1.2 HTP 2012 GODINA BENZIN/PLIN

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Maj 09:03 Shitorja , ,

Skoda Superb 2.0TDI 150ks 2018

19 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 13:27 , ,

Skoda Felicia od prv gazda

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 07:41 ,

Skoda Octavia 1.8tsi 4x4 unikat full kako nova moze zamena

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Maj 13:05 , ,

Skoda Fabia 1.0mpi 2017 Skopska neuvezena

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Maj 22:46 ,

Skoda Fabia 1.2HTP 60hp benzin plin 2009 neuvezena

3 199 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 07:37 ,

Skoda Karoq 1.6 TDI DSG 7 115KS

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Maj 12:57 Shitorja , ,

Skoda Octavia 1.9 TDI 2006 74kw 101hp

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 09:23 , ,

Skoda Felicia 1997 od prv gazda

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Maj 06:35 Shitorja ,

SKODA SUPERB 1.6 TDI 120KS AMBITION CAMERA NAVIGACIJA

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 10:00 , ,

Skoda Yeti 1.2tsi 2010

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Maj 23:53 Shitorja ,

SKODA SUPERB 1.6 TDI 105KS GREEN LINE PERFEKTNA

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 15:32 Shitorja ,

Skoda Yeti 4x4 2.0 tdi cr active CH

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 15:30 Shitorja ,

Skoda Octavia facelift 2.0 tdi 8V CH

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 15:26 Shitorja ,

Skoda Fabia 1.2 TSI facelift 86ps CH

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 15:25 Shitorja ,

Skoda Octavia RS 2.0tdi 170ps Ch

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 12:55 Shitorja ,

SKODA YETI 1.2 TSI 105KS ELEGANCE FACELIFT PERFEKTNA

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Maj 20:19 ,

Skoda Fabia 1.9 TDI 77kw 105ks 2009

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 14:00 Shitorja ,

Skoda Yeti 2.0tdi ambition

9 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 11:41 , ,

Skoda Fabia 1.9 TDI

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 10:20 Shitorja ,

Skoda Superb ambition plus 2.0Tdi 140 hp

14 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Pri 14:25 ,

Skoda Fabia 1.4tdi 51kw

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Pri 23:45 ,

se prodava

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Pri 08:54 Shitorja , ,

Top Skoda Roomster 1.4TDI full registrirana cela godina

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 11:10 , ,

Skoda Octavia 1.6 TDI 115ks 2017 ne uvezena

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Pri 19:56 , ,

Skoda Felicia LX 1.9

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 12:49 Shitorja ,

Skoda Octavia 1.6 2016

11 000 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 15:26 ,

Skoda Felicia 2001 dizel

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 21:05 , ,

Skoda Yeti 2.0tdi 140ks 4x4 full oprema

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 14:19 , ,

Odlicno socuvana Skoda Felicia karavan so TNG

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Pri 20:54 ,

Skoda Fabia 1.2tdi 2012

5 198 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Mar 00:09 , ,

Skoda Fabia 1.2 benzin

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 16:59 ,

Skoda Roomster 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 14:15 Shitorja , ,

Skoda Felicia plin atest novi gumi registrirana

880 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Mar 22:05 , ,

Skoda Favorit 80.000km od prv gazda

420 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Škoda | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione