Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Strumicë

Aixam , 1
Alfa Romeo , 60
Audi , 175
BMW , 202
Chevrolet , 17
Chrysler , 1
Citroën , 83
Dacia , 4
Daewoo , 7
Fiat , 105
Ford , 133
Honda , 22
Hummer , 1
Hyundai , 23
Jaguar , 6
Jeep , 8
Kia , 18
Lada , 7
Lancia , 11
Lexus , 6
Lincoln , 1
Maserati , 1
Mazda , 21
MINI , 7
Mitsubishi , 22
Nissan , 13
Opel , 215
Peugeot , 121
Porsche , 7
Renault , 99
Rover , 11
Saab , 4
Seat , 37
Škoda , 23
Smart , 8
Ssangyong , 4
Suzuki , 2
Toyota , 11
Volvo , 12
Yugo , 7

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Strumicë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Strumicë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

18 Pri 19:18
Линк
Shitorja ,

Audi A4 quattro 3.0 tdi

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 20:09
Линк
,

RENAULT MEGANE 1.5 dci 2010g extra

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Pri 13:16
Линк
,

Peugeot 508 hybrid 4x4 full

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 01:26 ,

BMW 530d

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:19 ,

VW CC 2.0 Tdi Bluemotion

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:11 ,

BMW X1 2.0D 177KS X-DRIVE

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:06 ,

AUDI Q5 3.0TDI S-LINE -2

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:24 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0 JTD 140KS-12

8 890 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:48 ,

RENAULT MEGANE 1.9 DCI 130KS -09

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:24 ,

VW Passat CC 4 motion

7 650 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:43 ,

Fiat Punto -08

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 17:01 ,

FORD TOURENO 2.0 TDCI NA REALNI 85000KM

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 16:34 ,

SE PRODAVA

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:49 ,

Mazda 6 kupena od salon vo Skopje Odlicen

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 14:45 ,

Mercedes-Benz ML 320 ITNO

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:57 ,

BMW 640xd Gran Coupe INDIVIDUAL FULL

54 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 13:30 ,

Ford C-Max 1.6 CDTI 90 ks

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:16 ,

BMW X1 18D 143KS X-DRIVE M-PAKET

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 12:48 ,

Maserati Ghibli V6 3.0 Diesel

50 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 12:34 ,

BMW 320D MODERN LINE -14

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:44 ,

BMW 320D Modern-Line 2014

11 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:32 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA -13 2.0JTD 170KS

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:49 ,

VW Golf 2.0TDI s-line extra ponuda

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:21 ,

Mercedes-Benz A 180 2.0cdi -05

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 23:46 ,

Ford Focus Kabrio coupe C/C

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 23:27 ,

Suzuki Alto

850 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 22:25 ,

BMW 535d twinturbo 272 hp

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 21:39 ,

BMW X1 18D 143KS M-PAKET

15 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Pri 21:17 ,

VW Sharan

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 20:09 ,

RENAULT MEGANE 1.5 dci 2010g extra

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 17:52 Shitorja ,

MAZDA 6

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 17:06 ,

BMW X1 18D 143 ks M-paket od CH

15 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Pri 16:42 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI

16 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 16:35 ,

Opel Astra 1.7CDTI

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 15:22 ,

Citroën AX

1 MKD

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 14:45 ,

Toyota Avensis Verso D4D

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 12:09 ,

BMW X3 2.0D 184KS X-DRIVE -13

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 11:50 ,

Mercedes-Benz A160 CDI KLIMA UVOZ OD GERMANIJA

4 600 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 10:58 ,

VW GOLF 7 1.6 -13

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 10:37 ,

Peugeot 307 XS 2.0 140hp

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 09:44 ,

Citroen C3 Picasso 1.6hdi 110ks

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Pri 09:29 ,

Jaguar X-Type 2.0d

4 490 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 09:11 ,

Mercedes-Benz S 350 AMG 4Matic Bluetec

43 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Pri 03:47 ,

Audi A4 vo odlicna sostojba

2 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 03:20 ,

BMW X1 25D FACELIF X-DRIVE -13

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 02:40 ,

BMW 320D MODERN-LINE -14

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 02:12 ,

Mercedes-Benz 200

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Pri 00:22 ,

PORSCHE CAYENNE BLACK EDITION 3.0 DISEL

28 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 23:37 ,

Opel Vectra 1.7

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 23:23 ,

BMW X3 2.0D 184KS X-DRIVE -13

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 22:26 ,

BMW X1 18D 143KS X DRIVE

13 333 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 22:12 ,

VW Volkswagen Sharan

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Strumicë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione