Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Subaru

Forester , 14
Impreza , 20
Justy , 2
Legacy , 10
Libero , 5
Vivio , 10
XV , 3

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Subaru | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

24 Maj 12:36 , ,

Subaru XV 147hp 4x4

9 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Maj 22:13 , ,

SUBARU.IMPREZA.2.0.DIZEL.6.BRZINI.10.GOD.4X4.OD.CH.FULL

3 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 08:41 Shitorja ,

Subaru Legacy 2.0D 150ks boxer AWD 4x4 facelift 2013

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 10:03 Shitorja ,

Subaru XV 2.0D 150ks 4x4 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Dhj 14:33 , ,

Se prodava Subaru Impreza

599 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Nën 19:54 , ,

Subaru Impreza 2.0 dizel 2009

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Korr 01:23 ,

Subaru Forester 2 4x4 dizel

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 17:47 , ,

Subaru Impreza 2.0 d 150ks 4x4

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Qer 13:05 , ,

Subaru Impreza 1.5 R 2008

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 20:51 , ,

Se prodava Subaru Impreza odlicna sostojba . Registrirana

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 17:10 , ,

SUBARU 1.2

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
29 Nën 09:50 Shitorja ,

SUBARU XV 2.0 BOXER DIESEL 150KS 4X4 -15

11 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Tet 22:30 , ,

Subaru Impreza 4x4 2.0dizel 2010god.

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Tet 15:49 , ,

SUBARU IMPREZA 2.0 D 4X4 -09

5 200 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
02 Maj 03:05 ,

Subaru vivio socuvana,so klima, bez reg.hitno!!

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Pri 20:38 , ,

SUBARU LIBERO DELOVI

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Jan 17:55 ,

Subaru Forester dzip kupen vo mk

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 21:10 , ,

SUBARU FORESTER ZA DELOVI

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Tet 11:58 , ,

Subaru Vivio

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
23 Gush 13:07 ,

SUBARU FORESTER

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Korr 08:45 , ,

Subaru Vivio

850 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Qer 16:02 ,

Subaru Impreza 1.6

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 15:28 , ,

Subaru Vivio

600 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Maj 08:52 ,

Subaru Forester 2.0 diesel 4x4 EURO 5

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 14:49 ,

Subaru Impreza

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Pri 16:43 , ,

Subaru Vivio

800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Shk 10:52 ,

Subaru impreza 1.6ben plin

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Dhj 08:27 ,

Subaru forester

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Nën 22:11 , ,

Subaru Forester -09 2.0 dizel

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Nën 16:56 , ,

Subaru za delovi

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Qer 23:28 ,

Subraru Legacy

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Pri 10:05 ,

Subaru Legacy

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 16:12 , ,

Subaru Libero 4x4

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 14:56 , ,

Subaru Impreza 2.0 Diesel 4x4

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Shk 17:04 , ,

Subaru Libero 4x4

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Tet 22:56 , ,

Tovarno kombe Subaru Libero

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Tet 10:34 ,

PMB SUBARU LEGACY

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Gush 10:58 , ,

SUBARU FORESTER 2.0 4x4

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Maj 10:22 ,

Subaru Legacy

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Maj 23:56 ,

Subaru 650 4x4 itno

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 15:18 , ,

SUBARU VIVIO

Viti: 1996
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Mar 15:43 , ,

Subaru Vivio

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Mar 17:20 ,

SUBARU LAGACY BENZIN

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 23:53 ,

Subaru Impreza

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Dhj 22:22 , ,

Subaru Legacy 4x4 -95

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 16:38 ,

Subaru Impreza

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Nën 15:13 ,

Subaru Impreza -07

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Tet 13:39 ,

Subaru Justy -97

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Korr 20:09 , ,

SUBARU FORESTER 2.0 150 КС -11

15 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
30 Qer 12:20 ,

Subaru Vivio -96

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Subaru | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione