Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Tetovë

Audi , 45
BMW , 56
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
Citroën , 5
Daewoo , 2
Fiat , 13
Ford , 25
Honda , 1
Hyundai , 6
Kia , 3
Lada , 1
Mazda , 1
Nissan , 2
Opel , 28
Peugeot , 14
Porsche , 2
Renault , 13
Rover , 1
Seat , 2
Škoda , 1
Smart , 1
Suzuki , 1
Toyota , 3
Volvo , 1
Yugo , 2
Zastava , 5

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Tetovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Tetovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

16 Gush 15:57 , ,

Mercedes Benz E200 2011

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Gush 16:15 , ,

Audi Q7 S-Line

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Korr 15:52 , ,

Se Prodava / Shitet

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 10:11 , ,

Kia ceed

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Korr 06:20 , ,

Kia Ceed

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Korr 10:12 , ,

Toyota Corola 1.4 D4D motor mala pptrosna na

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 14:12 , ,

Opel Astra karavan

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 23:39 , ,

Се продава Chrysler Neon 2.0 LE

2 000 EUR Намалена цена

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 21:34 , ,

Hyndai accent

400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 00:32 , ,

Skoda Roomster scout

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 20:46 , ,

Reno Klio 1.5 dci 48kw

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 14:19 , ,

Peugeot 206 2006 so 136.000km

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Maj 13:22 , ,

Peugeot 307

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 10:48 , ,

Peugeot 206 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Maj 19:59 , ,

Toyota Corolla sedan so mala potrosuvacka

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 03:20 , ,

Bmw 320 dizel 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 13:23 , ,

Audi 1.6 benzin i plin 1996

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 03:16 , ,

5500€

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Jan 14:35 , ,

Mercedes B 180

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Jan 16:34 , ,

Opel Astra GTC 1.9 120ks 2005

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 17:34 , ,

VW Passat CC 2.0tdi 140ks euro 5

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 05:22 , ,

Nissan Qashqai +2 2.0 dizel 2009

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 22:18 , ,

Audi A6

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 02:19 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 02:17 , ,

VW Golf 3 karavan

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Nën 19:39 , ,

VW Passat 1.9 tdi 96kw 2004 automatik

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 11:33 , ,

Audi A4 3.0 Avant Quattro S

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 13:45 , ,

Fiat Punto 1.2

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Sht 20:46 , ,

OPEL COMBO 1.7 CDI ���� 2012

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Sht 21:25 , ,

OPEL COMBO 1.7 CDI ���� VW TOURAN 1.6 DSG

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Sht 21:50 , ,

Opel Vectra

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 12:49 , ,

VW Golf 5 2007

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 11:46 , ,

VW Golf 6 1.6 TDI 105ks 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Korr 14:56 , ,

Audi A4 1.9tdi pd 116 itno

1 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 19:24 , ,

Mercedes-Benz C200 2003

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 19:07 , ,

Kia Sorento dizel 2004

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 03:50 , ,

Se Prodava

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Qer 14:35 , ,

Se prodava Chevrolet Matiz

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Qer 09:17 , ,

Audi A4 2.0 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 18:56 , ,

Touran

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 20:42 , ,

Renault Kangoo 1.9 diesel 2002

950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 15:09 , ,

Ford Fusion 1.6 top sostojba

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 10:09 , ,

Vw touran 2.0 tdi dpf 2009 god

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 11:18 , ,

Audi A4 1.9 redizajn pd motor 116ks

2 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 06:01 , ,

Se prodava

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Mar 06:00 , ,

Suzuki Liana 4x4 2006 so atest plin

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Mar 17:53 , ,

Reno Megane 1.9dci registrirano cela godina 2600euro

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 23:54 , ,

BMW 530d 245PS F10 2010

18 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 23:46 , ,

AUDI A5 2.7 190Ps S LINE

14 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 20:51 , ,

Ford focus 1.6i 16 v

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Tetovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione