Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Tetovë

BMW , 846
Audi , 12
Renault , 5
Ford , 3
Opel , 2
Fiat , 2
Rover , 2
Peugeot , 2
MINI , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Citroën , 1
Volvo , 1
Honda , 1
Jeep , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw , kategori Vetura , ose vendndodhje Tetovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: bmw | Të gjitha | Vetura | Tetovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

05 Maj 16:34
Link:
Shitorja ,

Bmw X5 3.5 xdrive

45 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Maj 00:12
Link:
,

BMW 530

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
04 Maj 13:36
Link:
, ,

BMW 320d 184 ps Modern

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 14:47 ,

BMW M3

21 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:13 ,

BMW 320D E90 Full M Packet

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:25 ,

BMW 530

7 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 04:03 ,

BMW 330 Diesel 300 Ps 500 newtonmeter

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:25 Shitorja ,

BMW 320 D 120kw 2005

5 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:53 ,

BMW X5 3.0d

22 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:53 Shitorja ,

Bmw 530d 2000god Mpacket,Full oprema..

2 450 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:50 Shitorja ,

Bmw 530d 2000god Mpacket,Full oprema..

2 450 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:19 Shitorja ,

Bmw X6 3.5 x drive

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:04 Shitorja ,

Land Rover Freelander 2.0 TD4 82kw 4x4 2004 Avtocentar

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:54 Shitorja ,

BMW e90 320d 120kw 6-brzini FULL 2006god. AVTOCENTAR

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:54 Shitorja ,

BMW e90 320d 120kw 6 brzini 2006 Avtocentar

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:53 Shitorja ,

BMW e90 320d 120kw 6-brzini 2006god. AVTOCENTAR

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:36 Shitorja ,

BMW e46 318i 87kw registrirana 2001 Avtocentar

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:35 Shitorja ,

BMW e36 318is sedan 1993 Avtocentar

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:34 Shitorja ,

BMW e36 316i 75kw compact registrirana 1994 Avtocentar

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 05:06 , ,

BMW 525 -00

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Maj 23:37 ,

BMW X3 2.0d xdrive

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 20:10 ,

BMW 320D -16

14 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Maj 14:12 Shitorja ,

Bmw 525 disel 2005 full oprema

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 14:11 Shitorja ,

BMW X5 3.0 2008 xdrive

13 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Maj 12:59 ,

BMW 330

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 08:58 ,

BMW 730

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 22:52 ,

BMW 316 Ti Compact

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 19:51 ,

BMW 7 745d 330ps V8 12 -06

12 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 00:12 ,

BMW 530

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
05 Maj 16:34 Shitorja ,

Bmw X5 3.5 xdrive

45 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 07:19 ,

BMW 530d GT

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 13:36 , ,

Bmw 320 d 184 ps Modern

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Maj 13:36
Link:
, ,

BMW 320d 184 ps Modern

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Maj 22:50 ,

Bmw x1 18xdrive

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 21:32 ,

hafiz

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 21:31 ,

hafiz

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Pri 10:08 ,

Bmw 530 D Avtomatik full oprema sve novo

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 03:34 ,

VW Golf 6 2.0 TDI 110 PS SPORTLINE 2009/10

7 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Pri 15:25 ,

BMW 320 diesel 2013 Head Up Display Bi-Xenon

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 14:52 Shitorja ,

BMW 530 D 183KS Autom Full 1999

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 11:36 ,

BMW GT 320d TWIN TURBO Special Edition 210ks 15600e do reg

12 999 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 21:36 , ,

BMW

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 20:36 ,

Se prodava ili zamenuva

4 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Pri 17:36 , ,

BMW 120 D 2008 177 KS

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 10:19 ,

BMW 420d xdrive 2015

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 13:20 Shitorja ,

BMW 118D

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 23:35 ,

BMW 325D 3.0L -09 245 HP Facelift

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 02:53 ,

BMW 120

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Pri 20:48 ,

BMW 120 d

4 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 02:40 , ,

BMW 120 D

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 18:58 , ,

BMW 120 D

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 18:38 ,

BMW 330 XD M OPREMA

4 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Pri 04:18 ,

Bmw 118 d

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj bmw | Të gjitha | Vetura | Tetovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • bmw in category Vetura
  • Bmw x5 in category Vetura
  • Bmw in category Vetura
  • Bmw in category Vetura
  • Bmw in category Vetura
  • bmw in category Vetura
  • BMW in category Vetura
  • bmw in category Vetura
  • bmw 530 in category Vetura
  • bmw in category Vetura

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione