Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Toyota

4-Runner , 4
Auris , 59
Avensis , 116
Aygo , 47
Camry , 3
Carina , 19
Celicia , 11
Corolla , 234
Hiace , 2
Hilux , 10
IQ , 2
MR 2 , 4
Paseo , 1
Picnic , 1
Previa , 1
Prius , 4
RAV 4 , 211
Starlet , 3
Tundra , 1
Verso , 6
Yaris , 124

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Toyota | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

17 Maj 11:15
Link:
, ,

Toyota Aygo 2013

3 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Maj 22:11
Link:
, ,

Toyota Corolla 1.4

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Dje 18:49 Shitorja ,

Toyota Aygo 1.0 vvti

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:47 ,

Toyota Corolla 1.3 benzin 1994

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:18 , ,

Toyota Corolla 1.4 dizel 2008 klima kako novo full

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:49 Shitorja , ,

Toyota Aygo 1.0i 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 20:50 Shitorja , ,

Toyota Auris 1.4 D4D 90ks Auto Kodeks

4 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Maj 20:15 , ,

Toyota rav4, 2.2, 177 ks

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 19:42
Link:
,

Toyota Aygo

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Maj 22:22 , ,

TOYOTA YARIS 1.0 VVT-I Benzin-Plin 2004 god

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Maj 16:17 Shitorja ,

Toyota RAV 4 2.0 dizel 91kw 124ks proizvedena 2014

17 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Maj 15:21 Shitorja , ,

Toyota IQ 1.4D4D 90ks 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 15:04 , ,

Toyota Yaris 2009 so klima registrirana redizajn

3 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Maj 11:15 Shitorja ,

Otkup na koristeni vozila vo Toyota Skopje

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Maj 22:13 , ,

Toyota Rav 4 2.0 dizel 115ks 2005 4x4 kako novo full

5 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 21:54 , ,

Toyota RAV4

1 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Maj 12:37 , ,

Toyota Yaris 2001 od prv sopstvenik

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 09:33 Shitorja , ,

Toyota RAV 4 2.2 D-4D 4x4 2010

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Maj 09:24 Shitorja , ,

Toyota RAV4 2.0 D-4D euro 6 2015

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Maj 17:10 Shitorja , ,

Toyota Aygo 2011 1.0vvt-i Autobern

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Maj 23:15 ,

Toyota Yaris 1.0

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 15:50 ,

Toyta Yaris 1.0

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 13:31 Shitorja ,

Toyota RAV 4 4WD 2.2 D-4D

6 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 11:51 Shitorja ,

Toyota Auris Sport 2.2 D4D A.C Avto Alex

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 08:38 Shitorja ,

Fiat Linea 1.4 petrol 78ks emotion 2016

5 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Maj 11:15 , ,

Toyota Aygo 2013

3 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Maj 21:08 Shitorja ,

Toyota Rav 4 2.2 dizel avtomatik 4x4 110kw 2011

12 199 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 12:54 Shitorja , ,

Toyota Yaris 1.3benz/plin 2008god Avto M&S

4 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Maj 10:48 , ,

Toyota Avensis 2009 2.0 dizel d4d neuvezena mozna zamena

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 22:11 , ,

Toyota Corolla 1.4

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Maj 11:29 Shitorja ,

Toyota Yaris 1.0 70ks 160000km uvoz CH 2007 MT Auto

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 11:18 Shitorja ,

Toyota Yaris 1.0 70ks 80000km nova 2009 MT Auto

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Maj 10:56 Shitorja ,

Toyota Avensis 2.0 D4D 126ks euro5 nova 2011 MT Auto

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Maj 13:14 Shitorja ,

Toyota Yaris 1.4 D-4D Cool

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 23:20 , ,

Toyota Avensis 2.0 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 15:11 , ,

Toyota Avensis 2.0 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Maj 10:19 , ,

Toyota Corolla 2010

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Maj 19:59 , ,

Toyota Corolla sedan so mala potrosuvacka

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 17:06 Shitorja , ,

Toyota Yaris Verso klima 1.4 dizel 2002

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 10:34 , ,

Toyota Avensis dizel 2016

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
06 Maj 14:07 Shitorja ,

Toyota Auris 2.0d 127ks 2007 navi

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 13:35 Shitorja ,

Toyota Avensis 2.0 D4D 116ks executive euro 4

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 13:25 Shitorja ,

Toyota Auris 1.4 D4D 90ks 2007 kako nova

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Maj 18:56 ,

Toyota RAV 4 2.2 4WD

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Maj 16:27 , ,

Toyota Yaris van 1.4 dizel 2013

3 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 03:48 , ,

Toyota RAV4 2.2D 4x4

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 01:00 ,

toyota corolla 1.33 dual vvt-i 2017god

13 200 MKD

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Maj 13:11 Shitorja , ,

Toyota Aygo 1.0i 50kw 68ks

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Pri 14:06 Shitorja ,

Toyota Yaris 1.4 D-4D 90hp active tovarno

7 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Toyota | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione