Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | UAZ

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | UAZ | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

07 Mar 17:16 Shitorja ,

Patriot Lux Premium AT - Automatic 4x4 UAZ nov

29 999 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 23:08 , ,

Volga Gaz 24 old timer

Viti: 70-at
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Jan 11:14 Shitorja ,

Promotivni ceni na site modeli

2 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 23:53 ,

ruski dzip UAZ

100 000 MKD

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 20:51 ,

ruski dzip Uaz

100 000 MKD

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 13:46 , ,

Test model kombe Gazelle 13m3

19 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 17:51 Shitorja ,

Classic 4x4 2,7i + BDIF 1+6 BUS Buhanka UAZ

16 949 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 17:35 Shitorja ,

Uaz Classic 4x4 2,7i BDIF 1+8 BUS Buhanka UAZ

16 949 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 07:59 Shitorja ,

Hunter 4x4 Trophy edition off-road +BDIF UAZ

19 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Tet 12:52 , ,

Se kupuva mal avtomobil za pocetnik

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Tet 12:50 ,

UAZ Benzin Plin Registriran do Mart 2021

2 800 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Sht 01:15 ,

SE PRODAVA DZIP UAZ

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 18:08 , ,

se prodava dzip UAZ

2 500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 14:11 ,

UAZ Dizel 3300 kubika

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 03:50 Shitorja ,

Patriot Premium Lux AT Automatic UAZ 4x4

28 450 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 00:03 Shitorja ,

UAZ Classic 4x4 2,7i Furgon Buhanka

16 300 MKD

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 11:15 Shitorja ,

Patriot Premium Lux AT Automatic UAZ 4x4

30 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 22:45 Shitorja ,

UAZ DZIP - SE PRODAVA

1 MKD

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 10:18 ,

UAZ PATRIOT

15 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Dhj 15:34 ,

UAZ so Ford dizel motor 2300 cm3

3 900 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Nën 14:10 ,

Uaz -90

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 11:21 ,

UAZ Hunter 1994 Lada Niva 2003

2 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Korr 14:48 , ,

VOLGA GAZ 24

Viti: 70-at
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Qer 12:12 ,

Dzip UAZ -87

3 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Qer 15:37 ,

Uaz Hunter -89

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Shk 21:48 ,

Jeep UAZ

2 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Sht 14:41 ,

UAZ vo odlicna sostojba PLIN so A-tes

3 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Pri 21:55 ,

JEEP UAZ

2 800 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Mar 12:12 ,

UAZ

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 21:28 ,

Dzip UAZ

1 800 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Jan 09:22 ,

UAZ JEEP

1 700 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Jan 14:29 ,

Dzip UAZ

3 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Sht 13:39 , ,

UAZ TVR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 19:46 ,

DZIP UAZ -82

1 700 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
28 Shk 20:40 ,

UAZ ruski jeep -85

1 350 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
28 Jan 20:58 ,

Jeep UAZ -89

2 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Korr 11:30 ,

Uaz 4x4 super zacuvan -80

1 800 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | UAZ | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione