Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Vallandovë

Acura , 1
Audi , 13
BMW , 15
Citroën , 5
Fiat , 14
Ford , 13
Honda , 2
Hyundai , 2
Jaguar , 1
Jeep , 1
Kia , 1
Lancia , 1
Mazda , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Opel , 15
Peugeot , 8
Renault , 5
Rover , 2
Saab , 1
Seat , 3
Škoda , 1
Suzuki , 1
Volvo , 6
Yugo , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Vallandovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Vallandovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

16 Pri 18:04
Линк
,

MERCEDES E280 AVANGARDE

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 12:02 ,

Alfa Romeo 147 JTDm -05

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 21:38 ,

BMW 745d individual

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 18:04 ,

MERCEDES E280 AVANGARDE

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 12:17 ,

Opel Corsa D 1.3 CDTI

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 00:31 ,

Ford Fiesta 1.8 dizel

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 03:48 ,

VW Sharan

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 23:26 ,

E290

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 16:11 ,

Audi A6 quattro tdi 2005

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 18:15 ,

prodazba na bmw 525tds

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 16:21 ,

AUDI Model: A3

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Shk 22:18 ,

Passat b6 2.0 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 13:55 ,

Prodavam Wolksfagen pasat TDI 94 vo odlicna sostojba.

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Jan 00:54 ,

MERCEDES C220 CDI - ELEGANCE (UNIKAT)

11 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 11:48 ,

MERCEDES C220 CDI - ELEGANCE (UNIKAT)

12 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 02:08 ,

Mercedes C220 cdi

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 13:31 ,

SAAB 1.9TID

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Jan 23:37 ,

SE PRODAVA!!CENA PODOGOVOR

1 MKD

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 20:07 ,

Volvo V40 1.9DCI

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Dhj 08:47 ,

Megane III 1.5dci 81kw 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 20:10 ,

uwaefjklsd

700 000 MKD

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Nën 18:20 ,

Peugeot 306 1.6 xr

1 350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Nën 13:29 ,

Kolata e ekstra sostojba

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Nën 18:36 ,

Pasat TDI 1,9

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Tet 09:22 ,

FIAT DUCATO -10

5 990 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
15 Tet 09:22 ,

CITROEN NEMO -11

3 990 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Sht 16:46 ,

Fiat grande punto sport 1.9 jtd

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Gush 14:49 ,

Opel vectra

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Gush 20:55 ,

Audi A6 1.9TDI

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 22:59 ,

Bmw karavan

1 850 EUR Намалена цена

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Korr 09:49 ,

Ford Galaxy -97

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Korr 00:55 ,

Audi A6 1.9 TDI

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 00:08 ,

VW Passat -94

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
15 Qer 07:47 ,

Renault Megane 1.5dci -12

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Qer 02:51 ,

Ahah

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 10:24 ,

Golf 7 sportvan 2016 ODLICEN!

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Maj 15:54 ,

FIAT DOBLO

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 15:49 ,

BMW X6 3.5D Xdrive 286ks

18 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 22:48 Shitorja ,

Seat Altea 2.0 tdi -05 so 188000km

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Dhj 10:22 ,

Fiat Stilo 1.9 JTD 115KS

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Dhj 15:49 ,

Fiat Stilo

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Dhj 14:47 ,

VW Golf 3 tdi full oprema

900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Dhj 20:43 ,

ROVER 220sdi 63kw

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 19:39 ,

Citroen C3 Pluriel

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 15:57 ,

Volkswagen Passat

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 18:00 ,

VW PASSAT 1.9

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 20:49 ,

Mercedes-Benz E 270

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Tet 19:05 ,

Fiat Punto 1.1 sx

Viti: 1997
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
30 Sht 02:22 ,

VW Passat

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Sht 22:52 ,

Citroen C3

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Vallandovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione