Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Veles

Citroën , 15

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C3 , kategori Vetura , ose vendndodhje Veles , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: C3 | Të gjitha | Vetura | Veles ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

07 Dhj 07:58 Shitorja Vetura , Veles

CITROEN C3 1,4 HDI 2014 - AC Avto Alex Veles - MODIFICIRAN

5 890 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Dhj 07:57 Shitorja Vetura , Veles

CITROEN C3 1,6 HDI SHINE PURETECH - A.C.AVTO ALEX VELES

9 980 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Dhj 09:23 Shitorja Vetura , Veles

Citroen C3 Aircross 1.5 Bluehdi 100ks 2020 navi

12 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Nën 14:24 Shitorja Vetura , Veles

Citroen C3 Bluehdi 100ks 2020 navi Aircross 1.5

12 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Nën 15:38 Shitorja Vetura , Veles

Citroen C3 1.4hdi-2014g-FACELIFT

5 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Qer 11:56 Vetura , Veles

Citroen C3 Pluriel

1 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 14:30 Vetura , Veles

Citroen C3 2005 dizel

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 10:27 Vetura , Veles

Citroen C3 Exclusive

3 655 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 16:43 Vetura , Veles

Citroen C3 Pluriel 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Gush 22:11 Vetura , Veles

Citroen C3

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Tet 13:09 Vetura , Veles

Се продава Citroen C3

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Dhj 13:58 Vetura , Veles

Citroen C3

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 22:26 Vetura , Veles

CITROEN C3 1.4 HDI -07 EURO4 FACE LIFE EXCLISIVE

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Pri 11:23 Vetura , Veles

Citroen C3 -03

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Shk 09:47 Vetura , Veles

CITROEN C3 1.4i 16V-EXCLUSIVE -05 NOVO

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj C3 | Të gjitha | Vetura | Veles nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Слични пребарувања

c3 C3 C3 C3 c3 C3 C3 C3 c3 c3

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione