Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Veles

Alfa Romeo , 58
Audi , 101
BMW , 128
Chevrolet , 22
Chrysler , 2
Citroën , 50
Dacia , 4
Daewoo , 31
Dodge , 2
Fiat , 99
Ford , 167
Honda , 9
Hyundai , 23
Jaguar , 3
Jeep , 6
Kia , 17
Lada , 14
Lancia , 4
Mazda , 28
MINI , 5
Nissan , 17
Opel , 199
Peugeot , 88
Porsche , 4
Renault , 103
Rover , 3
Saab , 1
Seat , 77
Škoda , 10
Smart , 11
Suzuki , 6
Toyota , 27
Volvo , 7
Yugo , 16
Zastava , 9

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Veles , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Veles ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

11 Maj 10:35
Link:
,

Renault Kadjar bose edition 4x4 1.6 dci 131ks

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Maj 11:02
Link:
,

Ford Mondeo Ghia 2.2 tdci 115kw 155ks

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45
Link:
Shitorja ,

Се продава Toyota Avensis 2.0 D4D

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 17:18 ,

Mercedes-Benz CLS 320

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:16 ,

Ford Focus -08

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:33 ,

Volvo C30 1.6d 109hp 2007

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:39 Shitorja ,

FIESTA 1.4 TDCI-2008g-68ks-FACELIFT

2 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:33 Shitorja ,

PUNTO 1.3 Multijet 70 ks-KAKO NOVO

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:25 Shitorja ,

Alfa Romeo 159 - 1.9 Jtdm - 2007 - A.C. Avto Alex - Veles

3 980 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:14 Shitorja ,

Alfa Romeo 159 - 1.9 Jtdm - 2007 - A.C. Avto Alex - Veles

3 980 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:25 Shitorja ,

Ford Fiesta - Titanium - 1.4 Tdci - 2009 - A.C. Avto Alex

4 490 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:38 ,

Audi A4 1.8T Cabrio

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:45 ,

Pezo 207 sw 1.6 dizel

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:45 Shitorja ,

Се продава Toyota Avensis 2.0 D4D

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:41 Shitorja ,

Fiat Sedici 4x4 1.9 mjet 2007 AC Avto Alex

4 980 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:40 Shitorja ,

TOYOTA AURIS - 2.0 D4D - 2008 - ODLICEN - A.C. AVTO ALEX

5 280 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:40
Link:
Shitorja ,

Seat Ibiza - 1.4 TDI - 2008 - 4l -100 km - A.C. Avto Alex -

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:40 Shitorja ,

Opel Astra 1.9 cdti odlicen AC Avto ALex

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:19 Shitorja ,

Opel Combo Van 2014

7 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 06:52 ,

Hyundai Getz vo top sostojba

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:47 ,

Ford Kuga

13 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:43 ,

Hyundai Tucson 2.0 crdi

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:05 ,

BMW 330

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:16 Shitorja ,

Volkswagen Passat 1.9 TDI

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:11 ,

ODLICNO socuvano Volvo S40

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:36 Shitorja ,

Mercedes-Benz A 160 CDI avantgarde 2008 Avto Alex Veles

3 980 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:11 Shitorja ,

Hyundai i20 1.4 crdi 2010 Avto Alex Veles

4 680 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:31 Shitorja ,

VW Polo 1.4 tdi 2006 4L na 100km AC Avto Alex

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:19 ,

Ford Kuga Titanium 2.0tdci 2010

13 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:18 ,

Audi A4 1.8T Cabrio

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:38 ,

Renault Megane 1.9dci 120ks -04

2 099 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:10 ,

Citroen C4 Picasso 1.6 dizel

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:43 Shitorja ,

Fiat Punto Grande 1.3 mjet 2009 AC Avto Alex

3 490 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:02 Shitorja ,

Toyota Avensis 2.0 D4D Touring sport 2015 navi

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 07:42 ,

Peugeot 207 SW 1.6 dizel 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Maj 16:55 ,

Peugeot 207 dizel 2010

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 03:59 ,

Ford Galaxy

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 00:57 ,

Peugeot 308

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Maj 17:06 Shitorja ,

Citroen C3 1.6 HDI 2010 panorama

5 390 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 16:53 Shitorja ,

Citroen C5 2006 2.0 HDI Avto Alex

2 980 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 16:25 ,

Bmw X5

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 14:36 Shitorja ,

Kia Ceed 1.6 Crdi 2010 facelift A.C. Avto Alex

5 580 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 14:03 ,

MERCEDES-BENZ ML 270 MOZE ZAMENA

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 12:41 ,

Mercedes-Benz ML 320 -06

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 11:01 ,

VW Passat

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 10:54 Shitorja ,

Audi A4 2.0 tdi automatic sportline 2009

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Maj 10:35 ,

Renault Kadjar bose edition 4x4 1.6 dci 131ks

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 09:23
Link:
,

Mercedes-Benz A Class 180 so MK registracija

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 09:18
Link:
,

Mercedes-Benz A Class 180 so MK registracija

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 09:07 ,

BMW 530d -03

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 08:52 Shitorja ,

Chevrolet Cruze navi 2.0 full 2010

5 300 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Maj 01:09 ,

Peugeot 307

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 00:30 ,

Fiat 750LE

2 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Veles nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione