Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Volvo

240 , 1
244 , 4
340 , 2
440 , 12
460 , 13
760 , 1
850 , 2
C30 , 19
C70 , 3
S40 , 44
S60 , 40
S70 , 5
S80 , 29
V40 , 59
V50 , 37
V60 , 6
V70 , 10
XC 60 , 22
XC 70 , 6
XC 90 , 32

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Volvo | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

24 Maj 11:46
Link:
, ,

Volvo v50 dizel 2007 2.0

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 17:18 Shitorja , ,

Volvo C30 R-design

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 12:40 , ,

Volvo XC90 2.0 D4D 4x4 suv 2016

37 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:16 Shitorja ,

Volvo XC60 2.0D4 190HP Momentum AWD sport paket

41 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
24 Maj 23:05 , ,

Se prodava

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 11:46
Link:
, ,

Volvo v50 dizel 2007 2.0

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 16:30 Shitorja ,

Volvo XC 60 2.0 dizel 133kw 181ks avtomatik geartronik

18 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Maj 15:19 Shitorja , ,

Volvo V40 D2 2.0 120ks MT

12 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Maj 13:19 ,

Volvo 460

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 12:56 Shitorja ,

Volvo XC60 2.0 D4 190hp momentum

20 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Maj 12:53 Shitorja ,

Volvo V40 2.0 D2 120hp eco kinetic

13 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 15:34 Shitorja ,

Volvo XC60 2.0 D3 150hp geartronic geartronic automatic

21 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 15:29 Shitorja ,

Volvo XC40 Momentum 4x4 Geartronic 2.0 D4 190hp

33 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Maj 10:49 Shitorja ,

Volvo V40 1.9TD 95ks

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 15:24 Shitorja ,

Volvo S80 2.5T 200ks automatic moze zamena ili na rati

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 08:13 Shitorja , ,

Volvo S 60 2.0 dizel 2011

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Maj 22:36 , ,

Volvo S40 II Diesel 2.0 136ks

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 14:15 , ,

Volvo XC90 2006 V8 4.4L LPG

9 900 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 21:04 , ,

Volvo S60r design 2009

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 10:20 , ,

Volvo V40 benzin i plin

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Maj 10:20 Shitorja ,

Volvo XC60 20.D 150hp

42 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 10:12 Shitorja ,

Volvo XC40 Geartronic 2.0 D3 150hp avtomatski

29 600 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Pri 13:58 Shitorja ,

Volvo XC40 2.0 D3 150hp geartronic automatic

30 300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Pri 13:51 Shitorja ,

Volvo XC60 2.0 D4 190hp executive business

37 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Pri 20:38 , ,

Volvo S80 AWD

12 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 22:12 Shitorja ,

Volvo V50 2.0 diesel 100kw 6 brzini momentum facelift

4 899 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 01:29 ,

Volvo S40 2.0d 100kw, 2007 godina,6 brzini

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 23:01 Shitorja ,

Volvo 244 GLE avtomatik so plin moze zamena

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 70-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 09:31 Shitorja ,

Volvo XC 60 2.4 D 205ks bi turbo awd 4x4 signum Vip Auto

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Mar 07:02 Shitorja ,

Volvo V50 1.6 HDI 80kw 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Mar 12:30 ,

Delovi za volvo s80

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Mar 20:36 , ,

Volvo V 70 D5 2.4 dizel 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 11:29 Shitorja ,

Volvo V40 2.0 D2 120ks facelift momentum digital cockpit

14 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Shk 20:36 , ,

Volvo C70 SE Lux

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Shk 21:54 ,

Volvo S80 2.4 D5 dizel

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 14:38 , ,

Volvo C30 1.6 dizel full oprema

4 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Jan 19:46 , ,

Volvo S80 D5 2.4D AWD 2007

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Dhj 14:00 , ,

Volvo XC 90 2010 Executive Luxe

16 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Dhj 22:22 ,

Volvo XC 90 2.4d 185hp

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 22:22 ,

VOLVO XC90 2.4d 185hp

11 MKD

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 20:59 ,

Volvo V40 D2

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Nën 17:54 , ,

Volvo XC90 inscripion

42 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Nën 16:16 ,

Volvo XC 90 2.4 awd

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 19:11 ,

Volvo C30 R-Design

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Nën 18:11 ,

Volvo S40 odlicno socuvano 2006

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 09:19 ,

Volvo s60 D5

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 20:59 , ,

Volvo XC60 dizel 2009

13 899 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 14:16 , ,

Volvo xc60 D5 AWD 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 14:29 , ,

Volvo S60 2002 full oprema

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 10:08 ,

Volvo V40 1.6 diesel

9 350 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Volvo | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione