Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Volvo V40

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Volvo V40 | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

30 Korr 09:50 Shitorja ,

Volvo V40 1.9TD 95ks

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 09:25 Shitorja ,

VOLVO V40 D2 120KS MOMENTUM FACELIFT LED CAMERA NOVO

13 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Qer 18:47 Shitorja ,

Volvo V40 84KW 2014

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Maj 15:02 Shitorja ,

Volvo V40 84 KW 2013

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 10:20 , ,

Volvo V40 benzin i plin

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Nën 20:59 ,

Volvo V40 D2

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Tet 10:08 ,

Volvo V40 1.6 diesel

9 350 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 20:06 ,

Volvo v40 1.9d

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Gush 13:19 , ,

Volvo Kako Novaa

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Korr 16:24 , ,

Volvo V40 itno

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Pri 03:36 ,

Se prodava Volvo v40

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Mar 23:57 Shitorja ,

VOLVO V 40 1.6 D D2 84kw ECO BUSINESS Novo Maksauto M

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 18:23 , ,

Volvo v40 1.9 85kw 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 20:07 ,

Volvo V40 1.9DCI

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Dhj 10:11 , ,

Volvo V40

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 21:09 , ,

Volvo V40 2014 god (Avtomatik)

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Nën 13:03 ,

Volvo v40

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 22:17 , ,

Volvo V40

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 21:49 ,

Volvo V40

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 17:39 ,

Volvo V40

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 21:11 ,

Volvo V40 -98

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 17:37 ,

VOLVO V40 1.9D -04 ZAMENA

1 499 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 21:04 , ,

VOLVO V40 R DESIGN

15 500 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 13:33 ,

Volvo V40 1.9 TDI

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 22:58 ,

VOLVO V40 1.9 BENZIN/PLIN

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Nën 09:55 ,

Volvo V40

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Tet 17:52 ,

Volvo V40 1.9TD -98

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 18:18 ,

VOLVO V40 1.9D -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 17:44 ,

VOLVO V40 1.9D 116KS

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 17:10 ,

Volvo V40 1.9 Dizel

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Tet 16:28 ,

Volvo V40

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Gush 20:58 ,

Volvo V40 1.9D 116ks FULL OPREMA BG TABLI

1 799 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 22:55 , ,

Volvo V40

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 19:06 ,

Volvo V40 2003 god

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Mar 17:05 , ,

Volvo V 40

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 02:33 ,

Volvo V40 1.9

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Dhj 02:26 ,

Volvo V40 -00

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 20:29 ,

Volvo V40 -98

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 10:30 ,

Volvo V40 -97

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Qer 09:33 , ,

Volvo V40 -99

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 17:31 ,

Volvo V40 -98

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Pri 15:31 , ,

Volvo V40 1.9D -05

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Pri 16:57 , ,

Volvo Karavan V40 TD -98

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Mar 18:51 ,

Volvo V40 -98 itno moze i zamena

1 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 14:35 ,

Volvo V40 BG tabli -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 05:04 , ,

Volvo V40 -00

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 16:20 , ,

Volvo v40

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 04:09 , ,

VOLVO V40 -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 02:20 ,

VOLVO V 40 1.9 TD 115 KS FUL OPREMA -02 VIP AUTO

3 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Volvo V40 | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione