Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen Golf | Manastir

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Manastir , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Manastir ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

12 Gush 23:21 Shitorja ,

VW Golf 6 2.0 TDI 110ks model 2010 novo vozilo

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Gush 16:25 ,

Se prodava GOLF6

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 19:25 ,

VW Golf 4 2001

1 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Pri 07:45 ,

VW Golf 5 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Mar 21:20 ,

VW Golf 4 1.9 TDI socuvan

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 20:43 Shitorja ,

VW GOLF 1.9 TDI 2008 GOD

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 10:46 ,

VW Golf 5 1.9TDI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Shk 22:22 Shitorja ,

VW Golf 5 1.9tdi 2004

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 17:05 ,

VW Golf 5 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Korr 21:48 ,

VW Golf 5 1.9 tdi

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 19:01 ,

VW Golf 3 1.6 benzin

650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 19:11 ,

VW Golf 1.4 benzin

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Korr 20:01 ,

VW Golf 4 1.6sr

2 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 00:37 ,

VW Golf 4 tip top 2001

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 20:09 Shitorja ,

VW GOLF 5 1.9 TDI

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 20:04 ,

Se prodava ITNOO!

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Mar 04:34 ,

VW Golf 3

27 000 MKD Намалена цена

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Mar 16:47 ,

VW Golf 1.9tdi

2 450 EUR Намалена цена

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Jan 15:16 ,

GOLF 7 1.6 TDI BIXENON,PARKPILOT.....ODLICEN

11 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 15:44 ,

VW Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Tet 09:55 Shitorja ,

VW GOLF 5 1.9 TDI Full Oprema

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Gush 11:49 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI BLUEMOTION KLIMATRONIK

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 19:58 ,

GOLF6 1.6 TDI STYLE ODLICEN

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Maj 20:41 ,

Golf 4 karavan

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 17:59 ,

VW Golf 4 1.9tdi 110kw -99

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 17:00 ,

VW Golf 7 1.6 TDI 11.19

18 200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Mar 12:35 ,

VW Golf 4 1.9TDI Kabriolet

2 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Jan 23:36 ,

VW Golf -01

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Jan 16:59 ,

VW Golf 4 1.9 tdi

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 05:21 ,

VW Golf 5 1.4 Registriran

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 16:39 ,

VW Golf 1.4 -08

5 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Qer 22:06 ,

VW Golf 4

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Maj 15:28 Shitorja ,

VW Golf 4

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 03:54 ,

VW VOLKSVAGEN GOLF 2002 1.9 TDI EKSTRA HIGH LINE

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Maj 03:40 ,

Vw golf 1.9tdi 90ks 66kw klima

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Pri 23:01 ,

VW Golf

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Dhj 12:44 ,

VW Golf 3

950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Dhj 07:56 ,

VW GOLF 6 1.6 TDI/ 90KSRegjistrimi I Maqedoni

8 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Tet 11:58 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 90 KS -05

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 23:37 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI -05 SERVISIRAN I REG -19

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Gush 20:09 ,

VW Golf -94

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Gush 08:38 ,

VW Golf 5 1.9 tdi

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 12:45 ,

VW Golf 5 1.9 tdi 90ks -05

4 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Qer 12:37 ,

VW GOLF 5 -07 1.9 TDI 6 BRZINI NAVIGACIJA

5 500 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 22:26 ,

VW GOLF 7

14 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Pri 17:10 ,

VW Golf 5

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 15:58 ,

VW Golf 4 1.9 TDI 4motion

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 12:19 ,

VW Golf 5 1.9tdi 90ks Full oprema

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Mar 18:59 ,

VW Golf

3 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Manastir nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione