Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | VW Volkswagen Golf

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | VW Volkswagen Golf | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

08 Gush 13:50
Линк
,

VW Golf 5, 1.9 TDI

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Gush 23:27
Линк
, ,

Golf 6 1.6 tdi , 2011- kupeno vo Porsche

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Dje 23:23 Shitorja ,

VW Golf 6 2.0 TDI 110ks model 2010 novo vozilo

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:24 , ,

GOLF 1.4 80 ks

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:24 ,

Staklo Golf 6 2.0 TDI 110 Blumotion 2010 Godina

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:16 , ,

Golf 6 1.6 DSG 2011 10

8 599 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:16 , ,

Golf 7 2.0 tdi

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:09 , ,

Golf 3 obicen dizel

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:16 , ,

VW Golf 5 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:24
Линк
,

Golf VI

7 150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:24 Shitorja ,

Vw golf5

1 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:13 ,

Golf 7 facelift 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:02 Shitorja , ,

Volkswagen Golf 2.0 TDI comfort Avto Miro

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:50 Shitorja , ,

VW Golf 1.6tdi 105ks unikat uvoz Belgija

6 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:28 ,

Se prodava golf 5

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:12 ,

VW Golf 6 2013 1,6tdi vo odlicna sostojba

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:22 , ,

VW Golf 6 GTI edition 35 so 350ks

13 990 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 00:44 , ,

Golf

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:39 , ,

Golf 5 / 1.4 / 80 KS - Fabrika

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 00:39 , ,

GOLF 5 1;4 80 ks 16v

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 00:24 , ,

GOLF 5 1.4 16v 80 ks

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 00:24 , ,

GOLF 5 1.4 16v 80 ks

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 00:24 , ,

GOLF 1.4 16v 80 ks 07\08

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 00:24 ,

golf5 tdi 2.0

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 22:55 ,

Golf5 4500EUR

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Gush 12:28 ,

VW Golf 3 benzin i plin 1996

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 11:03 , ,

VW Golf 6 benzin 2009

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 10:44 Shitorja , ,

VW Golf 7.5 1.6TDI 115HP highline registrirana

12 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Gush 21:14 , ,

VW Golf 6 1.6tdi bluemotion 2011 Germanija nova kola

8 190 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Gush 21:04 Shitorja ,

VW GOLF VI VARIANT 1.6TDI COMFORTLINE-10

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Gush 15:18 ,

VW Golf 5 2007 4x4 170 ps

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 11:50 ,

Golf 7 1.6 bmt neuvezuvan od Porsche Top

13 500 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 14:24 Shitorja ,

VW Golf 6 1.6 TDI

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Gush 12:23 , ,

VW Golf 6 2.0 GTD 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 11:33 Shitorja ,

Golf 5 1.9 tdi klimatronic 2006 Avto Niki

4 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Gush 09:42 Shitorja , ,

VW Golf 6 2.0tdi 110ks Auto Kodeks

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 17:22 ,

VW Golf 7 2.0 TDI uvez od Germanija so vozenje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 16:30 Shitorja , ,

VW Golf VII 1.6tdi AutoMilano

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 14:17 Shitorja ,

VW GOLF 1.6 TDI HIGHLINE NAVI UNIKAT NOV - 10.MT Auto

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Gush 09:26 ,

VW Golf 7

12 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 00:40 ,

VW Golf

15 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Gush 09:25 ,

Jsjsjs

650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Gush 09:24 ,

VW Golf 5 GT SPORT 4x4

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Gush 19:03 , ,

Golf 4

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | VW Volkswagen Golf | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione