Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen Golf | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

22 Korr 10:25 , ,

VW Golf 7 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Korr 10:20 , ,

Golf VI 2.0 tdi 140ks 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 10:20 , ,

VW Golf 7 Rline 2016 Fabrika

19 500 MKD

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Korr 21:16 , ,

WV GOLF 3 1.9 TD 1995 GOD KLIMA FULL

1 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 18:07 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 15:24 , ,

Golf 5 1.9 Tdi

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 09:34 , ,

Golf 3 1.9tdi 110ks.full oprema klima reg.zelen karton

1 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 15:03 , ,

Golf 3 1.9tdi 110ks.full oprema klima reg.zelen karton

1 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 21:32 , ,

Golf 3 1.9tdi 110ks.full oprema klima reg.zelen karton

1 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 13:35 , ,

VW Golf 3 1993

950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 23:32 Shitorja , ,

VW Golf 7 1.6tdi dsg automatic highline

18 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Maj 19:05 , ,

VW Golf 5 1.9 105ks 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 20:31 , ,

VW Golf 4 1.9tdi 110ks full oprema odlicno socuvan 2000

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 13:33 , ,

VW Golf 5 1.9 105HP ekstra socuvan

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 12:59 , ,

VW Golf 4 1.4 benzin 2001 max socuvan so full oprema

1 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 13:49 , ,

VW Golf 5 2.0 TDI

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 12:03 , ,

VW Golf 6 1.6 tdi

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Nën 15:26 , ,

VW Golf 7 1.2 TSI bluemotion

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Nën 14:08 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 12:03 , ,

VW Golf 2017 1.6tdi

11 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Nën 22:48 , ,

Prodavam Golf 7 2.0 110/150

15 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Tet 00:53 , ,

VW Golf 5 dizel 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 22:31 , ,

VW GOLF 4 1.9 TDI se prodava

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 21:42 , ,

VW Golf 7 Bluemotion

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Gush 08:57 , ,

VW Golf 4 1.9 tdi 110kw 1999 registrirana ekstra socuvan

2 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Gush 22:12 , ,

Vw Golf 6 1.6TDI 2010 (top sostojba)

6 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Gush 22:08 , ,

VW Golf 6 1.6 TDI 2010

6 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Gush 22:08 , ,

Vw Golf 6 1.6TDI 2010 (top sostojba)

6 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Korr 00:48 , ,

GOLF 5 1.9 DIZEL 2006 GOD REG SUPER SOSTOJBA

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 00:38 , ,

VW GOLF 6 2.0 TDI

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Pri 23:12 , ,

VW Golf 5 dizel 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 09:58 , ,

Golf 5, 1.4

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Pri 08:57 , ,

VW Golf 5 benzin 1.4

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Mar 18:00 , ,

VW Golf 4

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 00:59 , ,

Golf 7

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 18:52 , ,

Се продава Голф 4

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 10:28 , ,

VW Golf 7 Redizanj

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Jan 21:37 , ,

Golf 6 fabrika

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 22:16 , ,

VW Golf 5 GTI TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 11:38 , ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 101KS PD MOTOR -01 REG 10 2021 FULL

2 299 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 20:37 , ,

Се продава Голф 5

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 15:31 , ,

VOLKSWAGEN GOLF 1.6TDI HIGHLINE 2010G

7 150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Tet 07:02 , ,

Golf 7 1.6 TDI

12 000 MKD

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Tet 13:04 , ,

VW Golf 5 -05

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 21:30 , ,

Se Prodava GOLF 5 ITNO!!! 1.9

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Tet 23:12 , ,

Голф 3 -1.9 и Пежо 306-1.9

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 00:33 , ,

Golf 4 2001 (1.4) Benzin-Plin

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 15:19 , ,

VW Golf 5 1.4 benzin trendline -06

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione