Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen Polo | Manastir

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Manastir , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Polo | Manastir ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

11 Gush 09:25 Shitorja ,

VOLKSWAGEN POLO 1.4TDI 70KS. UNITED 2009GODINA

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Maj 19:59 ,

Vw polo 1.4 tdi

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 11:02 ,

Polo1.4 16v 101ks benizn plin

750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Shk 15:25 ,

VW Polo bluemotion dizel 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 22:54 ,

VW Polo 2008 1.2 benzin

3 299 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 12:32 ,

VW POlO 1.4 vo perfektna sostojba

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Gush 10:38 ,

VW Polo 1.4 tdi 2008 200 000km

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 03:35 ,

VW POLO 1.9 TDI

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 11:51 ,

VW Polo Classic vo odlicna sostojba

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Dhj 15:58 ,

Polo Classic во одлична состојба

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Tet 08:51 ,

VW Polo 1.4 Benzin 59 kW

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 13:28 ,

Polo 1.2 2004 benzin

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Korr 21:42 ,

Се продава POLO 1.4 TDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 18:20 ,

VW Polo

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 12:49 ,

VW Polo -01

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Maj 00:32 ,

Volkswagen Polo

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Jan 16:09 ,

VW Polo 1.2

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Nën 08:12 ,

VW Polo 1.2 odlicno zacuvano

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Tet 19:15 ,

VW Polo 1.2 Trendline -08

4 450 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Sht 16:58 ,

VW Polo 1.9 SDI

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Gush 18:24 ,

VW POLO 1.4 TDI ekonmicno odrzano i po ekstra cena

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Korr 00:50 ,

VW Polo 1.9 SDI

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 19:06 ,

VW Polo 1.2 Trendline

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Qer 23:52 ,

VW Polo 1.2 Trendline

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Pri 12:07 ,

VW Polo 1.4TDI po najpovolna cena

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Mar 16:29 ,

VW POLO 1.4

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Mar 15:17 ,

VW POLO 1.2 Klima 100.000 km

4 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Tet 16:55 ,

VW POLO -12

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Mar 10:41 Shitorja ,

VW POLO 1.4 MPI FULL OPREMA KLIMA SERVISIRA -98

1 199 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 18:16 ,

VW Polo -02 kako novo

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
11 Nën 15:22 ,

VW Polo 1.4 16v kako novo -03

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Tet 11:34 ,

VW POLO -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Sht 20:34 ,

VW POLO 1.4 AUTOMATIC -96

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Sht 11:40 ,

VW Polo 1.0 -99

1 600 EUR Намалена цена

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 07:49 ,

VW Polo 1.4 Tdi klima -07

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Qer 11:27 ,

VW Polo -98 registrirana

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 11:42 ,

VW Polo 1.9 SDI -98

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 19:22 ,

VW Polo super sostojba - 93

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
27 Shk 11:42 ,

VW POLO 1.0 MPI - 00

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Polo | Manastir nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione