Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | VW Volkswagen Polo

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | VW Volkswagen Polo | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

04 Gush 22:32
Линк
, ,

VW Polo GTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 04:20 , ,

VW Polo

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:11 , ,

VW Polo 1.2 TDI-75ks bluemotion 2010

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:20 Shitorja , ,

VW Polo 1.4TDi, Neuvezena

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:11 , ,

VW Polo 1.2 I Klimatronik Full

2 899 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 16:30 ,

Polo

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 19:55 ,

VW Polo 1.2. Benzin 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Gush 12:50
Линк
, ,

VW Polo 1.2tdi 75ks 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Gush 21:14 , ,

Ford fiesta ghia 1.2 benzin so 155000km uvesena od NL

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Gush 16:33 Shitorja ,

Volkswagen Polo 1.2TDi 75ks mozna zamena 2012

5 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Gush 13:41 ,

VW Polo

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Gush 13:05 ,

VW Polo

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Gush 09:27 , ,

Polo 2006 1.4 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Gush 09:25 Shitorja ,

VOLKSWAGEN POLO 1.4TDI 70KS. UNITED 2009GODINA

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Gush 23:48 ,

Се продава POLO

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Gush 22:40 , ,

VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION-2011

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Gush 14:40 Shitorja ,

Volkswagen Polo 1.6 TDI 66kw 2011

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Gush 08:02 ,

VW Polo 1.2 benzin klima

3 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Gush 10:28 Shitorja ,

VW Polo 1.2 44kw benzin plin 2009 Avtocentar

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Gush 10:23 Shitorja , ,

VW POLO 1.2 GTI TDI BLUEMOTION jimauto group

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Gush 22:32 , ,

VW Polo GTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Gush 19:25 Shitorja , ,

VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION ,jimauto group

5 790 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Gush 18:19 Shitorja ,

VW Polo 1.2tdi 75ks 2011 bluemotion

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Korr 15:46 , ,

Vw Polo 1.2 Tdi Bluemotion"Highline"*132.685 KM*

6 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Korr 15:46 ,

Se prodava

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Korr 19:02 ,

VW POLO 1.2 Benzin

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Korr 11:28 ,

Se prodava Walkswagen Polo

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Korr 11:26 , ,

POLO 1.2

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 13:08 ,

VW Polo 1997

500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 09:32 Shitorja ,

VW Polo 2011 1.6 TDI

5 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Korr 21:04 Shitorja , ,

VW Polo 1.2 TDI

5 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 06:26 Shitorja ,

VW Polo1.2 i 44 kw 2010

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Korr 12:28 Shitorja ,

VW Polo1.2 tdi-BlueMotion 2012 navigacija

5 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Korr 15:36 ,

POLO 1.2 TDI - BlueMotion 2010god ! ekonomicno!

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 12:50 Shitorja ,

VW POLO 1.9 tdi Sport 131 Ps CH

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 15:19 Shitorja ,

VW Polo Trendline 1.2tdi 75hp

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Korr 15:17 Shitorja ,

VW Polo 1.2Tdi 75hp

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Korr 14:52 ,

VW Polo vo odlicna sostojba

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Korr 15:01 ,

Polo 1.4TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Korr 07:00 Shitorja ,

VW Polo 1.6tdi 90ks 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Qer 11:52 ,

Polo 1995 vo dobra sostojba

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 16:57 Shitorja , ,

Vw Polo 1.4 tdi Avto Plac Dirala Avtomobili

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Qer 16:56 Shitorja , ,

VW Polo 1.4 tdi avto plac Dirala Avtomobili

3 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Qer 16:56 Shitorja , ,

VW Polo 1.4 tdi avto plac Dirala Avtomobili

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Qer 12:15 Shitorja ,

Polo 1.4 benzin plin 2001god

1 300 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Qer 08:28 Shitorja , ,

VW Polo 1.4 TDI avto plac Dirala Avtomobili

3 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | VW Volkswagen Polo | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione