Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | VW Volkswagen

Golf , 7983
Passat , 3423
T3 , 12
T4 , 39
T5 , 63
T6 , 4
181 , 1
Amarok , 6
Arteon , 5
Beetle , 100
Bora , 153
Buggy , 6
Caddy , 226
CC , 67
Corrado , 1
Crafter , 24
e-Golf , 3
Eos , 59
Fox , 93
Jetta , 117
Käfer , 4
LT , 9
Lupo , 102
New Beetle , 64
Phaeton , 65
Polo , 1519
Scirocco , 53
Sharan , 375
T1 , 2
T2 , 1
Tiguan , 134
Touareg , 272
Touran , 902
up! , 17
Vento , 140

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | VW Volkswagen | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

04 Gush 22:32
Линк
, ,

VW Polo GTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Gush 13:50
Линк
,

VW Golf 5, 1.9 TDI

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Gush 17:41
Линк
,

PASSAT B6 1.9TDI 105KS

4 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 05:00 ,

Touran 2.0TDI 06 12 2007

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:00 ,

VW Touran 2.0TDI 06 12 2007

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:20 , ,

VW Polo

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:13 ,

VW Amarok 2.0 doublecab automatik

25 000 EUR Намалена цена

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:23 Shitorja ,

VW Golf 6 2.0 TDI 110ks model 2010 novo vozilo

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:24 , ,

GOLF 1.4 80 ks

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:24 ,

Staklo Golf 6 2.0 TDI 110 Blumotion 2010 Godina

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:56 ,

VW Passat 170ks 125kw

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:16 ,

VW Touareg 3.0 v6 4×4

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:16 , ,

Golf 6 1.6 DSG 2011 10

8 599 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:16 , ,

Golf 7 2.0 tdi

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:09 , ,

Golf 3 obicen dizel

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:16 , ,

VW Golf 5 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:11 , ,

VW Polo 1.2 TDI-75ks bluemotion 2010

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:21 ,

VW Passat 2.0tdi 170ks dsg

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:24
Линк
,

Golf VI

7 150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:04 , ,

Passat 1.9 tdi

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 14:46 Shitorja ,

PASSAT 2.0 TDI 140 ks FULL- UNIKAT AUTO-

5 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:43
Линк
Shitorja , ,

Volkswagen Caddy 2013 1.6 TDI

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:24 Shitorja ,

Vw golf5

1 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:24 Shitorja ,

VW Caddy 1.9 tdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:13 ,

Golf 7 facelift 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:47 , ,

Volkswagen Sharan

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:43 ,

VW Passat b7 highline 12

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:02 Shitorja , ,

Volkswagen Golf 2.0 TDI comfort Avto Miro

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:50 Shitorja , ,

VW Golf 1.6tdi 105ks unikat uvoz Belgija

6 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:28 ,

Se prodava golf 5

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:27 , ,

Scirocco 1.4tsi edinstveno vo makedonija

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:27 ,

VW Touran

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:24 , ,

Scirocco 1.4tsi edinstveno vo makedonija.

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:20 Shitorja , ,

VW Polo 1.4TDi, Neuvezena

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:12 ,

VW Golf 6 2013 1,6tdi vo odlicna sostojba

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:11 , ,

VW Polo 1.2 I Klimatronik Full

2 899 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:22 , ,

VW Golf 6 GTI edition 35 so 350ks

13 990 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 08:02 Shitorja ,

Passat 1.9 TDI

5 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 00:44 , ,

Golf

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:44 ,

VW Caddy

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:44 ,

VW Caddy

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:41 , ,

Scirocco 1.4tsi edinstveno vo makedonija.

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 00:39 , ,

Golf 5 / 1.4 / 80 KS - Fabrika

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 00:39 , ,

GOLF 5 1;4 80 ks 16v

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | VW Volkswagen | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione