Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Zastava

10 , 1
101 , 82
128 , 50
1300 , 3
1500 , 1
750 , 48
850 , 8
AR 55 , 1
Florida , 42
Florida In , 25
Koral , 29
Koral In , 6
Poly , 24
Skala 55 , 32

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Zastava | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

18 Maj 10:47 Shitorja ,

Zastava Turbo Zeta

4 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Pri 23:20 , ,

fico

3 800 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Pri 00:24 , ,

Fico Zastava 750 special

1 300 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Mar 18:25 , ,

Zastava 750LC 1979

3 750 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
24 Mar 12:41 , ,

ZASTAVA 750 LC

3 750 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Jan 21:15 , ,

Se prodava ZASTAVA 750 - FICO (prv sopstvenik)

1 599 EUR Price Reduced

Viti: 70-at
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
20 Dhj 13:36 Shitorja , ,

Yugo Florida 1.4 TNG atest plin

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Nën 02:23 , ,

Zastava Skala 55

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Nën 21:58 ,

Zastava 101

600 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Nën 13:01 , ,

Zastava 128

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Nën 09:12 Shitorja , ,

Zastava Turbo Rival Iveco 2011

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Nën 14:09 ,

Old Timer Ficho spremno

1 900 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Tet 13:43 ,

Zastava 750L

Viti: 60-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 23:18 , ,

zastava 1300

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Sht 11:43 ,

Zastava 128

650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Gush 22:48 ,

Prodavam zaden kapak za Fico i drugo!

800 MKD

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 22:14 ,

Prodavam 4 aluminiumski bandazi za ZASTAVA

3 000 MKD

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 21:59 ,

Zastava 750 Fico -84 oldtajmer

Viti: 1984
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Korr 13:03 ,

Zastava 101 benzin 1984

Viti: 1984
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Korr 12:43 , ,

Zastava Pegla 1991

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Qer 09:58 , ,

Kombe Zastava 850 od 1984

1 200 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Qer 09:40 ,

Zastava 101 benzin 1996

Viti: 1996
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Qer 20:03 , ,

Zastava Kampanjola ar55

1 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Qer 22:47 , ,

Florida

800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Qer 22:47 , ,

PRODAVAM 101 VO ODLICNA SOSTOJBA

400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 14:49 , ,

Zastava 101 odlicno socuvana

400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 00:57 ,

Zastava 101 GT- 55

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 19:03 ,

Zastava 850 1985 so pominati 17950km

5 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 14:13 ,

Zastava 101 so italijanski motor star tip 1977

600 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
11 Pri 02:04 , ,

Se prodava Zastava 101 Mediteran itno!

18 000 MKD

Viti: 1990
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Pri 21:47 , ,

Zastava 101 Mediteran

18 000 MKD

Viti: 1990
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
25 Mar 08:13 ,

Zastava 101 1994

300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Mar 18:45 , ,

Zastava 125 p

500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Mar 19:15 , ,

Zastava 101 so Atest Plin

400 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
08 Mar 20:50 ,

Prodavam zastava101

290 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 01:11 , ,

Se prodava Zastava 128 vo vozna sostojba cena 500 evra

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Shk 01:10 , ,

Se prodava Zastava 128

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Shk 01:10 , ,

Se prodava Zastavs 128 socuvana

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Shk 22:45 ,

ZASTAVA 750 SE 1981

1 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Shk 22:27 , ,

ZASTAVA 101

300 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Shk 02:00 ,

Zastava

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Shk 02:00 ,

Zastava

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Jan 16:01 , ,

Zastava 101 Mediteran i Zastava 101 limuzina

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Jan 10:19 , ,

Југо флорида бела 98

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
16 Jan 10:19 , ,

Југо флорида бела 90

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Dhj 15:41 , ,

Zastava 101

18 000 MKD

Viti: 1988
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Dhj 18:05 , ,

Zastava 101 82 god

1 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
26 Nën 16:38 ,

ZASTAVA 750 FICO

800 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Nën 00:01 , ,

Се продава Yugo EFI 2003

650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Zastava | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione