Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Punë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Punë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Punë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

07 Maj 17:53 Teknologji informative , Shkup , Aerodrom

Se bara programer

29 Nën 13:19 Teknologji informative , Shkup , Aerodrom

SERVISER ZA KOMPJUTERI

28 Nën 19:02 Teknologji informative , Shkup , Centar

Se bara deloven asistent

25 Pri 13:55 Teknologji informative , Kriva Pallankë

RABOTA OD DOMA

19 Shk 06:54 Teknologji informative , Shkup

PHP developer remote

05 Shk 03:41 Teknologji informative , Shkup , Butel

Rabota od doma

21 Sht 16:12 Teknologji informative , Kavadar

Rabota od doma

25 Gush 19:38 Teknologji informative , Shkup , Kisella Voda

GRAFICKI RABOTNIK

07 Shk 11:34 Teknologji informative , Shkup , Gjorce Petrov

Rabota od doma

27 Jan 02:21 Teknologji informative , Shkup

RABOTA OD DOMA

22 Dhj 16:28 Teknologji informative , Shkup

Se baraat devojki za delenje sliki

01 Tet 19:47 Teknologji informative , Shkup , Aerodrom

Rabota od doma

26 Korr 04:10 Teknologji informative , Shkup , Centar

Web Developer

15 Qer 15:00 Teknologji informative , Manastir

Se nudi rabota

29 Maj 11:52 Teknologji informative , Strumicë

Rabota na kompjuter

13 Shk 14:56 Teknologji informative , Shkup , Aerodrom

Se baraat programeri

11 Dhj 10:55 Teknologji informative , Shkup , Kisella Voda

GRAFICKI RABOTNIK

01 Dhj 21:18 Teknologji informative , Shkup , Karposh

Se bara rabota

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Punë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Punë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


cela makedonija Iphone samsung s10 Rabota Vo stranstvo rabota Rabota vo hrvatska графички reklama5 fujifilm Графички дизајнер graficki dizajner angliski galaxy s10 Germanija partner Automation software tester Android Графички дизајн Php dizajn wordpress oldtimer photoshop shqip Graficki dizajn Graphics designers Програмер Нутриционист nutricionist дизајнер Play station 1 praksa tester dizajner graficki slovenija software tester дизајн svajcarija graphic Graphic designer Junior Flutter qa tester Информатика ШТИП софтвер Programiranje графички дизајне parno front end developer qa tester Сервисер Programer audio mtel g bazaro nutricionist skopje Qa city mall Front end developer Front end developer grafiqki dizajner studenti Веб дизајнер работа во мобилара dizajner Граички дизајнер Programer software developer It sektor Grsficki dizajner Kerkoj laborant software tester Praksa za prigrameri Baram rabota za sofer kargo informatika bugarsko drzavjanstvo вед дизајнер remote IT Support web designer Веб дизајн intern Karera Graficki dizenjer TECHNICIAN Rabota grafiqki dizajner Praksa web dev Front end developer Графички дузајнер програме Скопје rabotaod doma пракса Гра badevi Graficki Divajn

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione