Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw x5 x6 , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Bmw x5 x6 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

28 Nën 13:09
Линк
Vetura , Shkup

BMW X5 - xDrive ' 30d

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

03 Dhj 03:16 Vetura , Shkup , Karposh

BMW X5 Xdrive 4X4 3.0D M57

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 13:09 Vetura , Shkup

BMW X5 - xDrive ' 30d

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 04:13 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Shkup , Butel

SSD ACOS 1 TB dhe 512gb

30 EUR

10 Sht 20:23 Vetura , Shkup , Kisella Voda

LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 4X4 3.0 DIZEL 258HP PREMIUM

39 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Korr 15:24 Vetura , Strumicë

BMW 730D F01 M SPORT PAKET

75 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 14:20 Shitorja Vetura , Shkup , Aerodrom

Otkup na koli vozila se plaka vednas

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 15:37 Pajisje Audio Të tjera , Shkup , Aerodrom

Constant slusen aparat rusko proizvodstvo

1 500 MKD

24 Dhj 09:20 Makina dhe Vegla , Shkup , Aerodrom

Mini precizna zlatarska digitalna vaga

500 MKD

12 Dhj 14:09 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Të tjera , Shkup , Aerodrom

Elektronsko Pikado

2 999 MKD

10 Nën 23:54 Vetura , Gostivar

Lancia Thema Platinum Chrysler 300 SRT Edition

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Tet 10:32 Vetura , Tetovë

VW PASSAT 2.0 BLUEMOTION

10 350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Tet 18:57 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Shkup , Petrovec

Felgi

490 EUR

23 Gush 14:06 Shitja me shumicë/Mall Të tjera , Shkup

Paleta

15 Mar 19:45 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Të tjera , Kumanovë

Metal detector per flori

1 EUR

28 Nën 17:55 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Strumicë

Bandazi 18ki za BMW

230 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw x5 x6 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione