Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë

Makina , 111

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel astra 2009 , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Opel astra 2009 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

16 Maj 12:51 Shitorja , ,

Opel Astra 1.7cdti 81kw 2009 Avto M&S

3 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 11:24 Shitorja ,

Opel Agila 1.2 80ks 177.000ks nova 2009 MT Auto

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 11:01 ,

Opel Astra H GTC

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Mar 14:54 ,

Opel Astra H 1.7 110ks

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 14:30 ,

Opel Astra GTC 1.7 CDTI 2009 cosmo full

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 11:30 ,

Opel Astra 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 23:41 , ,

Opel Astra kako nova

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Nën 03:23 , ,

Opel Astra 1.7 ecoflex

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Nën 18:41 Shitorja ,

Ford Fiesta 1.4tdci 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 12:26 , ,

Opel Astra 1.4 benzin 2009

2 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Korr 15:31 ,

Opel Astra 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Korr 15:31 ,

Opel Astra 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Korr 12:50 ,

Opel Astra 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Korr 09:57 ,

Opel Astra 1.7CDTI 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Pri 16:35 ,

Opel Astra 1.7CDTI

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 21:12 ,

Mazda 2 1.4 hdi 68ks true red model 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Shk 16:21 , ,

OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTI ECOFLEX 2009G

4 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Dhj 19:06 ,

AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO F1SHIFT-LED LIGHTS-NAVI-09

13 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Nën 20:29 ,

KIA SOUL 1.6 CRDI 128HP-SAEMSKI EKSPONAT*LUXE*-09

5 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Nën 19:08 ,

MAZDA 2 1.3 90HP-149 000KM-KOLA KAKO OD FABRIKA-09

3 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Nën 18:00 Shitorja ,

Nissan Qashqai 1.5dci 2009 Elit Auto

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Nën 21:52 , ,

Opel Astra H-GTC OPC Line

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Nën 09:50 , ,

Opel Astra -09

3 690 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Gush 22:13 ,

MERCEDES-BENZ C220 CDI AVANTGARDE UNIKATEN -09

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Opel astra 2009 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione