Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe grand jeep , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: grand jeep | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

25 Nën 14:47 Vetura , Shkup , Butel

Jeep Grand Cherokee L

92 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Nën 10:39 Shitorja Vetura , Kumanovë

Golf 6 1,6 tdi reg. do 07.2024 g.

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 10:26 Vetura , Kumanovë

Bmw 320d x drive mk tabli 4x4 karavan 2013g.

11 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Nën 10:17 Shitorja Vetura , Kumanovë

Ford Fiesta 1,5 dci mk reg .do 11.2024g.

6 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Nën 14:14 Shitorja Vetura , Kumanovë

Peugeot 406 sw 2.0 hdi reg. do 07.2024g. Moze zamena !

3 350 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 19:45 Shitorja Vetura , Kumanovë

Ford Fiesta ST 2000cc 150ks 2007g

3 399 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Nën 09:29 Vetura , Shkup , Karposh

Jeep Grand Cherokee 3.0 Overland

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Nën 00:13 Vetura , Ohër

JEEP GRAND CHEROKEE

20 800 EUR

21 Tet 12:36 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

Golf 6 Plus 2.0tdi 140ks High Line mod.2010g.

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 12:35 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

Mitsubishi Colt 1.3 benzin facelift full opr. model 2009

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Sht 20:41 Vetura , Shkup , Karposh

Se prodava jeep

11 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 12:41 Vetura , Strugë

Jeep Grand Cherokee 2008

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 23:58 Vetura , Kumanovë

Jeep Grand Cherockee 3.0CRD

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 14:43 Vetura , Strugë

Dzip Jeep Cherokee 2.8crd Jeep Grand Cherokee 3.0crd 4x4 off

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 14:47 Vetura , Shkup , Gazi Babë

Jeep Grand Cherokee 2008

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 21:37 Vetura , Shkup , Saraj

jeep grand cherokee

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Pri 05:59 Shitorja Vetura , Shkup , Butel

JEEP GRAND CHEROKI 3.0 D OVERLAND

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Jan 13:45 Vetura , Shkup , Saraj

PJES PER PICK-UP- FORD RANGER- MITSUBISHI-NiSSAN-MAZDA

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Jan 17:29 Vetura , Shkup , Gazi Babë

Jeep Grand Cheroke

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 21:38 Vetura , Shkup , Gazi Babë

JEEP Grand Chirokee

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 19:45 Vetura , Gostivar

Jeep Grand Cherokee 1998

8 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Dhj 15:43 Vetura , Kumanovë

Jeep Grand Cherokee 1998

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 10:30 Vetura , Kumanovë

kupuvam, otkup, otkupuvam,

5 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj grand jeep | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione