Pazar3 shpalljet | Shitet

Makina , 114948
Vendbanime , 47176
Elektronika , 29041
Të tjera , 4538

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

11 Maj 12:39
Link:
,

Hyundai Getz 1.5 crdi 81kw 108ps

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 21:18 , ,

Ford Fokus 1.8 kw 115k.dizel

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:17 ,

VW Passat

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:17 ,

BMW 523i

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:17 ,

Audi A4 2.0 tdi

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:17 ,

VW Sharan

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:14 , ,

AUDI A5 COUPE 3.0 QUATRO

12 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:14 ,

PEUGEOT 106

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:14 ,

VW TOURAN 2.0

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:10 , ,

Opel Astra H 1.7cdti 2004 59KW

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:08 ,

VW Passat 1.9 tdi

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:01 ,

SE IZDAVA KUKJA VO PRILEP

Numri i dhomave: 6
Sot 20:57 , ,

Stan vo Avtokomanda od 58m2

49 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 20:57 ,

Peugeot Expert

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:54
Link:
,

FIAT IDEA 1.4 BENZIN(70KW)NOV UVOZ�������� CH STAKLO

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:53 ,

SEAT LEON 2.0 Tdi CH

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:52 ,

SUZUKI - GRAND VITARA -

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:51 ,

Seat Leon 1.9 TDI 77kw Ecomotive najnov uvoz od CH

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:47 ,

Mitsubishi ASX

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 20:47 ,

Skoda Superb Kupena vo MK

7 590 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:46 , ,

Prekrasen stan vo Kisela Voda

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione