Pazar3 shpalljet | Jepet me qera | Vendbanime | Banesa | Strumicë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje Strumicë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Jepet me qera | Banesa | Strumicë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 18:01 ,

SE IZDAVA STAN

Numri i dhomave: 2,5
07 Maj 23:32 ,

Se izdava dvosoben opremen sprat od kuka

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
06 Maj 20:51 ,

Apartman za nedelen ili dneven prestoj

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
06 Maj 20:08 ,

Se izdava stan vo Strumica

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Maj 17:14 ,

Se Izdava stan vo Strumica

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
25 Pri 19:35 ,

Se izdava stan vo centarot na gradot

Numri i dhomave: 2
25 Pri 11:57 ,

SE IZDAVA APARTMAN VO STRUMICA

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
28 Mar 23:25 ,

Се издава комплетно наместен стан

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
08 Shk 09:33 ,

SE IZDAVA NAMESTEN SPRAT OD KUKA VSELIV VEDNAS

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
14 Jan 10:08 ,

Se izdava stan vo Strumica kaj Pilikatnik

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
12 Jan 13:31 ,

Се издава стан

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
12 Jan 13:31 ,

Се издава стан

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
14 Dhj 11:43 ,

Se izdava nov trosoben stan kompletno opremen

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
13 Tet 08:03 ,

Se izdava nov stan vo naselba Karpos

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Gush 13:24 ,

Stan za iznajmuvanje

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
30 Gush 13:18 ,

Iznajmuvanje na stan

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
24 Korr 10:11 ,

Kompletno nov opremen stan na prekrasna lokacija

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
20 Qer 20:03 ,

Se izdava stan vo strog centar na gradot.

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
27 Maj 22:22 ,

Se izdava dvosoben namesten stan

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
21 Maj 03:19 ,

Se izdava nov namesten stan vo Strumica

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
13 Maj 19:25 ,

Apartman

Numri i dhomave: 1,5
02 Maj 19:02 ,

IZDAVAM STAN DO HOTEL STUDIO IN

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
29 Pri 17:28 ,

Apartman

Numri i dhomave: 1,5
28 Pri 21:29 ,

Se iznajmuva

Numri i dhomave: 1,5
14 Pri 13:14 ,

Se iznajmuva dvosoben nenamesten stan

Numri i dhomave: 2
10 Pri 13:33 ,

Se iznajmuva apartman

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
09 Pri 12:43 ,

Se iznajmuva apartman

Numri i dhomave: 1
05 Pri 21:31 ,

Se izdava

Numri i dhomave: 2
03 Pri 15:02 ,

Se izdava namesten stan vo centarot

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
30 Mar 04:10 ,

Se izdava stan vo Strumica

Numri i dhomave: 2,5
09 Shk 18:56 ,

Se iznajmuva stan vo Strumica

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
30 Jan 21:23 ,

Se izdava sprat od kuka vo Strumica

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
26 Jan 18:58 ,

Se izdava stan od 70m2 vo Strumica

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
24 Jan 23:16 ,

Se izdava sprat od kuka

20 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
24 Jan 11:22 ,

Se izdava namesten stan vo Strumica

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
20 Jan 19:31 ,

Se izdava kompletno namesten stan

Numri i dhomave: 2,5
20 Jan 17:39 ,

SE IZDAVA STAN 1 SPRAT

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
15 Jan 21:54 ,

SE IZDAVA STAN 1 SPRAT

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 60

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Jepet me qera | Banesa | Strumicë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione