Pazar3 shpalljet | Jepet me qera | Vendbanime | Banesa | Tetovë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje Tetovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Jepet me qera | Banesa | Tetovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

11 Maj 16:29 ,

Se iznajmuva stan

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
11 Maj 16:29 ,

Se iznajmuva stan

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
01 Maj 20:59 ,

Banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Pri 21:48 ,

Banesa jepet me qira

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
31 Mar 18:47 ,

SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA TETOVO

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
17 Mar 06:00 ,

Nov opremen stan na vtor kat

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
09 Mar 22:37 ,

Jepet banesa me qira 105m2

Numri i dhomave: 7
22 Shk 12:34 ,

Banesa jepet me qira

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
11 Shk 19:17 ,

Se izdava stan 58 m2 - nasproti sudot

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
16 Jan 21:06 ,

Se izdava top namesten stan

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
30 Dhj 00:31 ,

Stan za izdavanje na 1 kat komplet opremen

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
28 Dhj 06:39 ,

Se izdava Nov stan vo centar vo Tetovo Re Mall

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
17 Dhj 21:12 ,

Se iznajmuva namesten stan vo strog centar 50m2

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
28 Nën 19:37 ,

Jepet banes me qira

Numri i dhomave: 2,5
26 Nën 00:01 ,

SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA TETOVO

Numri i dhomave: 3,5
12 Nën 12:32 ,

Banese me qera rruga e Ilindenit

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
09 Nën 20:15 ,

Izdavam stan

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
03 Nën 21:37 ,

stan pod kirija

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Tet 22:50 ,

Se izdava namesten stan

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
11 Tet 15:47 ,

SE IZDAVA STAN

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
02 Tet 08:32 ,

SE IZDAVA STAN

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
01 Tet 23:49 ,

se izdava stan

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
25 Gush 13:28 ,

Se izdava stan vo Tetovo

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
19 Gush 20:28 ,

Jepet banes me qira

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
25 Korr 00:04 ,

Apartament lungomare vlore shqiperi

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 140
10 Korr 14:21 ,

Se izdava stan

Numri i dhomave: 3
25 Qer 17:57 ,

Se izdava stan od 110m2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Jepet me qera | Banesa | Tetovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione