Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Jepet me qera | Vendbanime | Banesa

Shkup , 25166
Ohër , 1424
Manastir , 983
Shtip , 606
Gjevgjeli , 294
Kumanovë , 225
Prilep , 193
Strumicë , 191
Tetovë , 156
Прикажи ги сите

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Jepet me qera | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

03 Tet 08:24
Линк
Banesa , Shkup

Стан во Пржино

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Sot 18:09 Banesa , Shkup , Centar

Se izdava stan vo Crnice

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 40
Sot 16:39 Banesa , Shkup , Centar

Se izdava stan vo Centar na plostad

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 15:29 Banesa , Shkup

Se izdava ekskluzivno namesten stan na Vodno

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 15:00 Banesa , Shkup , Centar

Se izdava stan vo Debar Maalo

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 14:05 Banesa , Shkup , Centar

Dvosoben stan vo strog centar

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 12:00 Banesa , Shkup , Centar

Se izdava stan vo Centar Skopje

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 11:25 Banesa , Shkup , Centar

Banesë në lokacion atraktiv

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 09:16 Banesa , Shkup , Aerodrom

New furnished 100m2 apartment for rent

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 07:54 Banesa , Shkup , Aerodrom

Se izdava stan vo aerodrom

Numri i dhomave: 3
Sot 07:53
Линк
Banesa , Shkup , Centar

Stan vo Centar

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 05:00 Banesa , Veles

Se izdava stan 40q Veles

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Dje 23:44 Banesa , Prilep

Prekrasen stan na odlicna lokacija

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Dje 23:23 Banesa , Shkup , Karposh

Se izdava kompletno opremen stan Karpos 1 Tehnicki

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 22:20 Banesa , Shkup , Centar

Se iznajmuva namesten stan 40m2 vo Centar

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Dje 21:23 Banesa , Shkup , Kisella Voda

Se izdava nov polunamesten stan od 40m2

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Jepet me qera | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione