Pazar3 shpalljet | Jepet me qera | Vendbanime | Banesa

Shkup , 24821
Manastir , 691
Ohër , 392
Shtip , 379
Gjevgjeli , 173
Tetovë , 121
Strumicë , 119
Prilep , 106
Kumanovë , 98
Show all

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Jepet me qera | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

12 Pri 09:49
Link:
,

Se izdava stan dupleks vo centar na Tetovo 120m2 od 1vi Maj

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 19:18
Link:
, ,

Izdavam stan

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90

Sot 23:41 , ,

Renoviran stan idealen za kancelariski prostor

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 23:41 , ,

Izdavam stan vo Kisela Voda, Rampa!

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 23:37 , ,

SE IZDAVA NOV PRAZEN STAN NASPROTI SOBOREN HRAM

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
Sot 23:33
Link:
, ,

Se izdava stan nad Hotel Skala na Vodno

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 23:28 , ,

Se izdava stan vo Karpos

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 23:23 ,

SE IZDAVA STAN

400 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 23:21 , ,

Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sot 23:20 , ,

NOV PRAZEN STAN NASPROTI SOBOREN HRAM

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
Sot 23:13 ,

MS Apartment

Numri i dhomave: 3
Sot 22:57 , ,

Se izdava stan vo Michurin

Numri i dhomave: 5
Sot 22:45 , ,

Se izdava kompletno opremen stan Karpos 1 Tehnicki

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 22:41 , ,

Luksuzen stan so dobra cena

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Sot 22:37 , ,

Se izdava stan vo Kozle

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 22:29 , ,

Se iznajmuva stan Aerodrom

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 22:13 , ,

Se izdava stan vo Karpos

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 22:12 ,

Se izdava stan vo Trndol Skopje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 22:09 , ,

Se izdava trosoben stan vo Kapistec

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 22:03 , ,

Se iznajmuva stan vo Novo Lisice

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 21:49 , ,

Se izdava namesten stan vo Kozle

8 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 21:42 , ,

Se iznajmuva nov stan do city mall

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 21:06 , ,

SE IZDAVA STAN VO OSTROVO

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 20:54 , ,

Se izdava stan 52m2

Numri i dhomave: 2,5
Sot 20:51 ,

Apartman za nedelen ili dneven prestoj

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 20:50
Link:
, ,

Izdavam stan vo Kapistec

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 20:47 , ,

Luxury Apartament for rent

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 20:39 , ,

Se izdava stan vo blizina na univerzitet FON

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 20:39 , ,

Se izdava stan vo Debar Maalo Centar

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 70
Sot 20:07 , ,

Se izdava ekstra luksuzen stan

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sot 19:51 , ,

Renoviran stan vo najstrog centar

Numri i dhomave: 3
Sot 19:47 ,

Dvosoben apartman vo Ohrid na 50 m do ezero

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Sot 19:44 , ,

SE IZNAJMUVA STAN OD 5 TI AVGUST

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 19:35 , ,

Se izdava top ureden stan vo Gradski Zid Centar

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
Sot 19:26 , ,

Se izdava prazen stan vo Kisela Voda do ekonomsko

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 19:19 , ,

Dvosoben stan vo strog centar na Skopje

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
Sot 19:18
Link:
, ,

Izdavam stan

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Jepet me qera | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione