Pazar3 shpalljet | Jepet me qera | Vendbanime | Banesa

Shkup , 718
Manastir , 50
Shtip , 19
Ohër , 13
Gjevgjeli , 12
Tetovë , 7
Strumicë , 6
Kumanovë , 5
Kavadar , 4
Show all

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Jepet me qera | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 19:52 , ,

BANESA ME QIRA

Numri i dhomave: > 10
Sot 18:03 , ,

Stan na Vodno so panoramski pogled

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sot 15:04 , ,

SE IZDAVA STAN VO BARDOVCI ODLICNA LOKACIJA

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Sot 12:58 , ,

SE IZDAVA STAN VO DEBAR MAALO

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Sot 04:52 , ,

Se izdava luksuzno namesten stan

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Dje 23:21 , ,

Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Dje 22:57 , ,

Se izdava stan vo Michurin

Numri i dhomave: 5
Dje 20:07 , ,

Se izdava ekstra luksuzen stan

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Dje 16:45 , ,

Se izdava kat od kuka

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 110
Dje 13:31 , ,

Se izdava prazen stan vo debar Maalo

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Dje 13:23 , ,

Se izdava stan

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Dje 13:15 , ,

Se izdava kompletno namesten stan

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
Dje 13:05 , ,

Se iznajmuva stan vo strog Centar vo Debar Maalo

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
Dje 12:11 , ,

Se iznajmuva namesten stan za deloven prostor

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 50
Dje 08:59 , ,

Luksuzen stan od 178m2 vo Centar

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Dje 02:49 , ,

Se izdava luksuzen stan blizu germanska amb

1 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Dje 00:44 ,

Se izdava stan vo centarot na Bitola

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 100
17 Pri 23:44 , ,

Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 80
17 Pri 17:27 , ,

APARTMANI ZA KRATOK PRESTOJ

1 200 MKD / ditë

Numri i dhomave: 6
17 Pri 16:04 , ,

Iznajmuvam kat.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
17 Pri 15:02 , ,

SE IZDAVA 5 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
16 Pri 22:14 , ,

Se izdava luksuzen stan

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
15 Pri 13:20 Agjent për shitje të pronës , ,

Opremen petosoben stan vo Crnice

570 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
15 Pri 06:46 , ,

Se iznajmuva kat

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
14 Pri 15:32 , ,

Moderen stan vo Crnice

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
14 Pri 15:32 , ,

Nov cetirisoben prekrasen stan vo Crnice

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Jepet me qera | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione