Pazar3 shpalljet | Jepet me qera | Vendbanime | Banesa

Shkup , 50835
Ohër , 1191
Manastir , 961
Shtip , 578
Gjevgjeli , 273
Kumanovë , 188
Tetovë , 174
Prilep , 170
Strumicë , 168
Shfaqni të gjitha

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Jepet me qera | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

30 Pri 10:10
Linku:
,

Se iznajmuva dvosoben apartman vo centar na Ohrid

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 10:49
Linku:
, ,

Se izdava stan vo strog centar so sopstvena garaza

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70

Sot 13:08 , ,

Se izdava stan na ul Borka Taleski itno

250 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 13:03 , ,

Stanovi Skopje

Numri i dhomave: 2
Sot 13:01 , ,

Se izdava stan vo Karpos 3

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 13:01 , ,

Se izdava stan od 63m2 vo Karpos 1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 13:00 , ,

Se iznajmuva garsonjera vo Centar

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
Sot 13:00
Linku:
, ,

Se izdava 70m2 namesten dvosoben stan vo Kisela Voda

8 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 12:56 , ,

Namesten trosoben stan vo Karpos 1

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 12:53 , ,

Se izdava stan od 30m2

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 12:51 , ,

Se izdava prazen stan na odlicna lokacija

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 12:47 , ,

Moderno namesten nov stan

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 12:46 , ,

Se izdava stan

Numri i dhomave: 3
Sot 12:43 , ,

Stan vo Novo Lisice

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:41 , ,

SE IZDAVA NOV NAMESTEN STAN VO CENTAR

460 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 12:30 , ,

SE IZNAJMUVA KOMPLETNO RENOVIRAN I NAMESTEN STAN

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 12:28 , ,

Se izdava stan so posebna spalna soba vo Aerodrom

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 12:28 ,

Se izdava stan za turisti

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 12:15 , ,

Stan 62m2 vo Dolno Vodno

15 500 MKD / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 12:12 , ,

STAN POD KIRIJA

Numri i dhomave: 3,5
Sot 12:01 , ,

Se izdava stan od 100m2 vo Debar maalo

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 11:59 , ,

Se izdava stan za 3 studenti

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 11:54 , ,

Stan vo Debar Maalo

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 11:46 , ,

Stan vo Centar

Numri i dhomave: 3
Sot 11:42 , ,

Se izdava namesten trosoben stan vo Bunjakovec

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 11:24 , ,

Centar pozadi grad bolnica

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Sot 11:23 , ,

Se izdava dvosoben namesten stan vo Bunjakovec

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 11:14 ,

Se izdava stan 53m2 City Tower

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Jepet me qera | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione