Pazar3 shpalljet | Jepet me qera | Vendbanime | Banesa

Shkup , 50789
Ohër , 1190
Manastir , 961
Shtip , 577
Gjevgjeli , 273
Kumanovë , 188
Tetovë , 175
Prilep , 168
Strumicë , 168
Show all

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Jepet me qera | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 10:23
Link:
, ,

Se izdava dupleks od 120m2 vo Taftalidze 1

890 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120

Sot 09:22 , ,

TROSOBEN NOV LUKS STAN VO CENTAR

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 09:17 , ,

Se iznajmuva nov trosoben stan Crnice nad MVR

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 09:16 , ,

Apartment for rent

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 08:43 , ,

Se izdava stan nasproti drzavna bolnica

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 08:30 , ,

Se izdava stan vo Debar Maalo Bunjakovec

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 08:03 , ,

Se izdava stan so tri spalni

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Sot 08:00 , ,

Se izdava stan vo centar od 107m2

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 07:41 ,

Se iznajmuva dvosoban stan vo centarot na Ohrid

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 07:35 , ,

Se izdava stan vo Karpos 4

1 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 07:35 , ,

Se izdava ekstra namesten stan vo Gradski Zid

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 40
Sot 06:36 , ,

Izdavam nov namesten stan vo Aerodrom

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 04:52 , ,

Se izdava luksuzno namesten stan

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sot 04:13 , ,

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO KARPOS

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 02:25 , ,

Se izdava stan od 60m2 vo Aerodrom

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 02:11 , ,

Se izdava stan vo Aerodrom

9 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 01:36 , ,

Stan od 80m2 so sopstven parking Centar

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
Sot 01:32 , ,

Se izdava stan vo Vlae

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 01:00 , ,

Se izdava namesten stan na Vodno

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 00:17 , ,

Се издава СТАН ВО КОЗЛЕ 70 м2

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Jepet me qera | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione