Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Jepet me qera | Vendbanime | Banesa

Shkup , 56536
Ohër , 1435
Manastir , 1027
Shtip , 612
Gjevgjeli , 296
Kumanovë , 224
Tetovë , 202
Strumicë , 193
Prilep , 191
Show all

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Jepet me qera | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

04 Gush 14:43
Link:
, ,

Extra stance na top lokacija Mida

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
06 Gush 01:11
Link:
, ,

Se izdava stan vo Centar na plostad

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4

Sot 18:39 , ,

Se izdava kompletno renoviran stan vo strog Centar

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 17:59 ,

Banesa ipet me qira/stan se izdava

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:49 Agjent për shitje të pronës ,

Luksuzen stan vo Cevahir

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 17:33 , ,

Se Izdava TipTop Namesten

250 EUR /

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 17:26 ,

Se izdava stan vo Ohrid

Numri i dhomave: 2
Sot 17:16
Link:
, ,

Lux stan vo Dzevahir

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 17:16 , ,

Se izdava stan garsonjera Centar 30m2

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 30
Sot 16:22 , ,

Se iznajmuva stan na Rekord vo Centar

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
Sot 16:00 , ,

Kombiniran deloven prostor

899 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Sot 15:45
Link:
, ,

Se izdava trosoben stan vo Gradski Zid

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 15:31 , ,

Se izdava stan od 60m2 vo Karpos 1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 15:12 , ,

Se izdava dvosoben stan sproti Flatiron 50m2

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 14:37 , ,

Se izdava trosoben nov opremen stan

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:16 , ,

Namestena garsonjera na Ruzveltova 40m2

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Jepet me qera | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione