Pazar3 shpalljet | Jepet me qera | Vendbanime | Banesa

Shkup , 2032
Ohër , 124
Manastir , 103
Shtip , 68
Gjevgjeli , 37
Strumicë , 28
Tetovë , 26
Prilep , 22
Kumanovë , 19
Show all

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Jepet me qera | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Sot 01:28 ,

Apartmani vo Ohrid

10 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 17:27 , ,

APARTMANI ZA KRATOK PRESTOJ

1 200 MKD / ditë

Numri i dhomave: 6
Dje 14:18 , ,

Se izdava kompleten namesten stan 63m2

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 12:56 , ,

Namesten trosoben stan vo Karpos 1

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 12:47 , ,

Moderno namesten nov stan

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 10:55 , ,

Se izdava stan vo Aerodrom sproti hotel Rusija

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Dje 00:53 , ,

Se izdava stan vo Cair

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Maj 19:52 , ,

BANESA ME QIRA

Numri i dhomave: > 10
07 Maj 15:47 ,

Se izdava stan vo centar na Stip

5 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 3
07 Maj 14:10 , ,

Se izdava stan za deloven prostor vo strog centar

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Maj 13:50 , ,

Se izdava stan vo strog centar na Skopje

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Maj 10:49 , ,

Se izdava trosoben nov stan vo strog Centar

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
06 Maj 20:51 ,

Apartman za nedelen ili dneven prestoj

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
06 Maj 18:16 ,

Apartman vo Ohrid

Numri i dhomave: 2
06 Maj 14:08 , ,

Stan vo Leptokarija

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Maj 12:42 , ,

Apartment for rent in Skopje Center

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
06 Maj 09:21 , ,

Se izdava kompletno namesten ednoipolsoben stan

11 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 1,5

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Jepet me qera | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione