Pazar3 shpalljet | Jepet me qera | Vendbanime | Banesa

Shkup , 50844
Ohër , 1189
Manastir , 963
Shtip , 578
Gjevgjeli , 272
Kumanovë , 188
Tetovë , 177
Prilep , 170
Strumicë , 170
Show all

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Jepet me qera | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

20 Pri 13:35
Link:
, ,

Se izdava stan kaj Nova zeleznicka

10 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Maj 10:14
Link:
, ,

Se iznajmuva nov stan od 50m2 vo Aerodrom Palma

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50

Sot 18:16 , ,

Se izdava stan vo kuka na Vodno

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 18:13 , ,

Se izdava stan 62m2 vo Centar

16 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 18:07 , ,

Se izdava stan vo Centar

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 18:04 , ,

SE IZNAJMUVA LUKSUZEN STAN VO KARPOS 3

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 18:03 , ,

Izdavam stan vo centar-Luksuzen

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 18:03 , ,

Stan na Vodno so panoramski pogled

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sot 18:02 , ,

SE IZNAJMUVA STAN VO DIAMOND GARDEN

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 17:54
Link:
, ,

Se izdava stan vo centar

15 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 17:49 ,

Stan vo centarot na gradot vo Bitola

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 17:47 , ,

SOBA APARTMAN ZA NOKEVANJE I ODMOR SHORT TIME

799 MKD / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
Sot 17:45 , ,

NOV STAN VO CENTAR DEBAR MAALO SKOPJE

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 17:41 ,

Luksuzen stan vo centarot na Bitola

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 17:28 , ,

Se izdava stan za studenti

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:28 , ,

Se iznajmuva stan sproti rekord

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 17:24 , ,

Se iznajmuva stan

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 17:21 , ,

Dvosoben stan 55Mm2 pod Drzavna bolnica so parking

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:14 , ,

Se izdava namesten stan vo Centar

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 17:06 , ,

Se izdava stan vo Centar od 58m2

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:06 ,

Se izdava stan

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 16:55 , ,

Se izdava stan so dve terasi i tri spalni

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 16:55 , ,

Se izdava stan vo ELENA LUKA

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 16:38 , ,

Se izdava dvosoben luksuzen stan vo centarot na Skopje

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 16:27 , ,

Se izdava stan vo Skopje Centar prekrasen pogled

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Sot 16:21 , ,

Stan vo Aerodrom komplet namesten

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 16:16 , ,

Karpos 4 dvosoben stan

Numri i dhomave: 2
Sot 15:46 ,

Se izdava stan vo centar na Stip

5 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 15:35 , ,

Se izdava stan od 154m2

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 15:29 , ,

Se izdava stan pogoden i za kancelarija

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Jepet me qera | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione